Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÖTL geri kazanım proses özeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,

elinde ÖTL geri kazanım (fiziksel geri dönüşümle kauçuk granül ve çelik tel elde edilmesi) tesisi için proses özeti olan var mı? iş akım şeması var fakat proses özeti oluşturmaya çalışıyorum. daha önce hazırlamış olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok seviinirim. iyi çalışmalar...

2. iş akım şeması hazırlamada yüklediğim dosyalardan yararlanabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

• 1.pdf
      1.pdf
      Boyut:
      8,8 MB
      Okunma:
      202
    • 2.pdf
      2.pdf
      Boyut:
      8,2 MB
      Okunma:
      247
    bll_2081 bunu beğendi.
  3. Nermin Tuğralı

teşekkür ederim. iş akım şeması mevcut fakat proses özetini oluşturmaya çalışıyorum. elinde ötl geri dönüşümü (fiziksel geri dönüşüm) proses özeti olana varsa gönderirseniz sevinirim. iyi çalışmalar...

4. Nermin Tuğralı

arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan ki mse yok mu? :(

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

6. Gökhan Güven

Gökhan Güven CMNet Üyesi

Elimde yüklü miktarda Ömrünü tamamlamış Kamyon lastiği var alıcı firmalardan tanıdığı olan varsa bana mesaj atabilir mi? Biraz acil olursa sevinirim. :)

7. Ekde verilen firmalar ile görüşebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Gökhan Güven bunu beğendi.
  8. Gökhan Güven

Gökhan Güven CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim.

9. tuğçe derin

tuğçe derin CMNet Üyesi

benimde naylon ve granül iş akım şeması ile proses özetine ihtiyacım var acaba nereden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz:(

10. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

Proses özeti, iş akış şeması olan arkadaşlar paylaşabilirmi,

ÖTL tesisi risk analizi konusunda bitirme ödevi hazırlıyorum..her dökümana ihtiyacım var. ötl ile ilgili tüm paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..teşekkürler

11. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Konu ile ilgili çed raporu umarım işinizi görür ;)

Ekli Dosyalar:

Gülin Ç. bunu beğendi.
  12. unforgiven2

unforgiven2 CMNet Üyesi

ötl tesisi iş akım şeması, çalışanların görev tanımları olan varmı acaba.

13. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

iş akım şeması için biraz zahmet edip bir önceki mesajdaki eki inceleseydiniz..

ÖTL geri kazanım proses özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  2. İş Akım ve Proses Özeti

Merhabalar , elinde herhangi bir fabrikanın bakanlığın belirttiği taslağa göre olan İŞ AKIM ve PROSES özeti bulunan meslektaşım varsa bir örnek yollayabilirse sevinirim.Yardımcı olabilecek meslektaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. ( NOT: Fabrika ismini adresini vb. özel bilgileri silerek yollamanızda bir sakınca yoktur ). Uyarı : ( Etiklikten bilmemneden bahsedecek biri olursa sakın...
  3. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  4. iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar beton santrali ve segment fabrikası için iş akım şeması ve proses özeti elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.iyi çalışmalar..