Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oto gaz İstasyonlarinda sorumlu mÜdÜrlÜk eĞİtİmİ

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Şükran Tuncer tarafından paylaşıldı.

1. Şükran Tuncer

Şükran Tuncer CMNet Üyesi

ÇMO İstanbul Şube eğitim duyurularından alınmıştır.

Ekli Dosyalar:

2. volkan_yildirim

volkan_yildirim CMNet Üyesi

TEKİRDAĞ ili ve civardaki illerde LPG ve OTOGAZ dolum istasyonlarında SORUMLU MÜDÜRLÜK yapabilirim.
    İş tecrübem vardır.
    Sorumlu Müdür sertifikam bulunmaktadır.

Volkan YILDIRIM
    ÇEVRE MÜHENDİSİ
    0505 594 52 21
    volcano_yildirim@hotmail.com

Oto gaz İstasyonlarinda sorumlu mÜdÜrlÜk eĞİtİmİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi

Eğitim ile ilgili bilgler aşağıdadır.. Eğitimin Adı “Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük (LPG) Eğitimin Tarihi 18-19-20 Şubat 2010 (PERŞEMBE-CUMA- CUMARTESİ) Eğitimin Saatleri 09:30-17:00 Eğitime Başvuru için egitimist@cmo.org.tr eposta adresine ad – soyad – iletisim ve oda sicil numaranızı yazarak kayıt olabilirsiniz. (başvuru epostalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)...
  2. LPG ve OTOGAZ dolum istasyonlarında SORUMLU MÜDÜRLÜK

MERSİN ÇMO Temsilciliği tarafından 11–13 Şubat 2011 tarihleri arası "LPG Oto gaz / Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi" yapılacaktır. İLGİLENEN ARKADAŞLARIM İÇİN, İRTİBAT: Tel: 0324 328 93 03 Faks: 0324 328 83 02 E-posta: cmomersin@cmo.org.tr
  3. Otogaz istasyonlarında sorumlu müdürlük

Sorumlu müdürlük sözleşmesi yaparken Kaç iş günü üzerinden sigortalı olmamız gerekmektedir?
  4. Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar?

sorumlu mudürlük için çmo'dan nasıl bir eğitim, kaç gün sürüyor, nası çalışma şekli var konuyla ilgili çalışan varsa yardımcı olabilir mi??
  5. Akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük

Arkadaşlar iyi günler akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük yapan var mı acaba.