Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otogaz istasyonlarında sorumlu müdürlük

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında cengizhan yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. cengizhan yılmaz

cengizhan yılmaz CMNet Üyesi

Sorumlu müdürlük sözleşmesi yaparken Kaç iş günü üzerinden sigortalı olmamız gerekmektedir?

Otogaz istasyonlarında sorumlu müdürlük konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "LPG Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Semineri

Eğitimin Adı "LPG Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Semineri Eğitimin Tarihi 16-17-18 Ekim 2009 (CUMA- CUMARTESİ-PAZAR) Eğitimin Saati ve Yeri CMO Antalya Temsilciliği Eğitim Salonu Eğitime Başvurusu için cmoantalya@cmo.org.tr eposta adresine ad - soyad - iletisim ve oda sicil numaranızı yazarak kayıt olabilirsiniz. Katılımcı Sayısı 25 KİŞİ...
  2. Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi

Eğitim ile ilgili bilgler aşağıdadır.. Eğitimin Adı “Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük (LPG) Eğitimin Tarihi 18-19-20 Şubat 2010 (PERŞEMBE-CUMA- CUMARTESİ) Eğitimin Saatleri 09:30-17:00 Eğitime Başvuru için egitimist@cmo.org.tr eposta adresine ad – soyad – iletisim ve oda sicil numaranızı yazarak kayıt olabilirsiniz. (başvuru epostalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)...
  3. Oto gaz İstasyonlarinda sorumlu mÜdÜrlÜk eĞİtİmİ

ÇMO İstanbul Şube eğitim duyurularından alınmıştır.
  4. LPG ve OTOGAZ dolum istasyonlarında SORUMLU MÜDÜRLÜK

MERSİN ÇMO Temsilciliği tarafından 11–13 Şubat 2011 tarihleri arası "LPG Oto gaz / Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi" yapılacaktır. İLGİLENEN ARKADAŞLARIM İÇİN, İRTİBAT: Tel: 0324 328 93 03 Faks: 0324 328 83 02 E-posta: cmomersin@cmo.org.tr
  5. Akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük

Arkadaşlar iyi günler akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük yapan var mı acaba.