Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otomotiv atık kodları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında oozan tarafından paylaşıldı.

1. oozan

oozan CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar. Bir otomotiv firmasındaki koltuk üretiminden kaynaklanan kumaş ve süngerin atık kodu hakkında yardımcı olabilirmisiniz...

2. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

20 01 11 olabilir.

3. oozan

oozan CMNet Üyesi

bende öyle düşünmüştüm ama emin olamadım. çok teşekkürler...

4. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

Otomotiv atık kodları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar atıkları, atık toner ve kartuş tehlikeli atık kodları yardım

Arkadaşlar merhaba, Tehlikeli atık kontrol yön. inceledim bilgisayar atıkları ve atık toner , kartuşların atık kodlarını belirleyemedim Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
  2. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  3. Tat ve atık kodları

Toplama ayırma tesisine lisans almak istiyoruz gfb için başvuru yapacağız. Tabi bunun için de tesise kabul edilebilecek atık kodlarını girmemiz gerekiyor. Ben sistemde atık kodlarının hepsini işaretledim. yani 15.01 den 15.09 a kadar (tüm ambalaj atıkları). Bunların haricinde bir kod daha ekleyebilir miyiz? Tehlikesiz atık da almak istiyoruz ama şu an için tebliğ iptal olduğundan tehlikesiz...
  4. Atık kodları

Arkadaşlar, beton tesislerinin mikserlerinin yıkanması sonucu oluşan atıklar yani agrega çaıkl ve diğer çamur atıklar hangi sınıfa giriyor ve ankarada bunu alan firma varmı
  5. Atık kodları

Merhabalar, mobilya üretim tesislerinde kumaş kesimden kaynaklanan kumaş artıkları 20 01 11 (tekstil ürünleri) kodlu atık olarak mı yoksa 04 02 99 ( Başka bir şekilde tanımlanmamış atık) kodlu atık olarak mı değerlendirmek gerekiyor. birde tesislerden çıkan piller hangi atık kodunda değerlendirmek gereklidir ... teşekkürler