Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otomotiv sanayisinde atıksu

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Ramazan Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Ramazan Arslan

Ramazan Arslan CMNet Üyesi

slm otomotiv sanayilerinde oluşan atıksuların arıtımı, içeriği, arıtım prosesleri vb. hakkinda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi?

2. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Bunu bir inceleyiniz,

İyi Çalışmalar

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena ve Funda Saltık bunu beğendi.
  3. Ramazan Arslan

Ramazan Arslan CMNet Üyesi

yolladıgınız proje tasarımı için teşekkür ederim ama ben daha otomotiv endüstrisinde olusan atık suların özellikleri, bileşenleri, arıtım şeması lazım tez konusu gibi,uygulamadn cok konu anlatımı gerekli genede teşekkür ederim :)

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Otomotiv sanayisinde atıksu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu

125 mm çapında 25 metre uzunluğunda yükseklik farkı 16 cm olan bir atıksu borusunda akış hızını ve debiyi hesaplamam lazım. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler.
  2. Iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardının Otomotiv Yan Sanayiine Uygulanması

Amerika ve Avrupa ülkelerindeki endüstriyel kuruluşlar, artan kamuoyu baskısı ile, çevre üzerinde yarattıkları etkilerin tüketiciler tarafından dikkate alındığının farkına varmışlardır. Dolayısıyla, gelişmiş ve gelişen ülkelerde endüstriyel kuruluşlar sürdürülebilir gelişme kapsamında, kendi çevre yönetim sistemlerini kurmaya başlamışlardır. ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) Standartları,...
  3. Otomotiv Endüstrisi Ve Atıklarının Arıtımı İle İlgili Uygulanan Prosesler

Merhaba arkadaşlar, Otomotiv Endüstrisi Hakkında Genel Bilgi Ve Atıklarının Arıtımı İle İlgili Uygulanan Prosesler hakkında bitirme tezim var.Bu konu hakkında bilgiye sahip arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim,şimdiden teşekkürler....
  4. Otomotiv atık kodları

Merhaba arkadaşlar. Bir otomotiv firmasındaki koltuk üretiminden kaynaklanan kumaş ve süngerin atık kodu hakkında yardımcı olabilirmisiniz...
  5. Otomotiv sektöründe kullanılan filtre kağıtları hakk

OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KULLANILAN FİLTRE KAĞITLARI TEHLİKELİ ATIK MIDIR?