Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Özel sektörde çalışan arkadaşlar

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında turkcevre tarafından paylaşıldı.

1. turkcevre

turkcevre CMNet Üyesi

özel sektörde çalışan arkadaşlar çevre kanununa muhalefetten sorumlu olduğunuz işletmelere uygulanan idari nitelikli para cezalarının nitelikleri ve bu para cezalarına ilişkin açılan itiraz davalarının sonuçlarını paylaşır mısınız?

Özel sektörde çalışan arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda

Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda varsa benmle irtibata geçebilirmi? Teşekkürler
  2. Özel sektörde mühendislerin asgari maaşları belli oldu

TMMOB şirketimize gönderdiği yazıda mühendis ve mimarların asgari maaş ödemelerinin T.C. Sosyal güvenlik kurumu başkanlığıyla yapmış olduğu protokol ile belirlenmiş olup 01/01/2013 tarihinden itibaren 2,700 TL olarak duyurmuştur.
  3. Tat firmasında çalışan arkadaşlar...

Arkadaşlar Merhaba, Ben bir TAT firmasında çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. Bulunduğum şehirde büyük bir belediye çalışmaktayız. Sıkıntım şu, kaçak depolar kaçak toplayıcılara karşı acaba diğer TAT firmaları çalıştıkları belediyelerde bu konu için nasıl bir çalışma yapıyosunuz. Yönetmelikte belirli sorumluluk sahipleri var burda kendilerini tekrar anımsatmak gerekmez ama nası bir çalışma...
  4. Merhaba arkadaşlar...

Herkese merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ve sitenizi yeni yeni tanımaya başladım. Aradığım herşeyi bulabiliyorum. Daha 2.sınıfım :)
  5. Merhaba arkadaşlar...

Merhaba Arkadaşlar; Çevre mühendisi değilim. Bazı konularda bilgi edinmek için bu güzel ortama üye oldum. http://www.cevremuhendisleri.net/forums nezih bir forum olduğunu düşünüyorum. Geri Dönüşüm, Geri Kazanım, Plastik hammadeler, Ambalaj atıkları konularında forumlu daha sık takip edeceğim.