Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Part time staj

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Bayram Yolcu tarafından paylaşıldı.

1. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4. sınıf öğrencisiyim. Okuldan arda kalan zamanımı mesleğimizle ilgili kurumlarda tecrübe kazanarak geçirmek istiyorum. bu konuda samsunda yardımcı olabilecek biri var mı acaba . (çarşamba ve perşembe öğleden önce cuma ise tam gün gelebilirim. eğer firma hafta sonu çalışıyorsa pazarda gelebilirim. )

en azından önerebileceğiniz yerde mi yok şuraya gidersen yardımcı olurlar diyebileceğiniz bir yer

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Samsunda firma olarak tanıdığım yok ama gidip herhangi bir firmaya isteğinizi iletin. Bence yardımcı olacaktırlar..

3. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

açıkca sı 2 firmaya başvurdum ama yanıt gelmedi

Part time staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Zamana karşı (in time)

Dünya’da düzenin para ile değil zamanla işlediğini düşünün. Her insan 25 yıl kesin bir yaşam zamanından sonra harcayabileceği 1 yıllık bir zamana daha sahip oluyor. Kahveyi 3 dakikaya alırken 5 saatlik çalışma sonunda 7-8 saatlik maaş yaşam süresine ekleniyor. Her zaman bir koşuşturmaca ve gözler her zaman koldaki yeşil saatte. Dünya zaman bölgelerine ayrılmış. Kolunda genelde 1 gün...
  3. Part time çevre görevlisi

Arkadaşlar yüksek lisans öğrencisiyim ve burs alabilmem için sigortamın yatmaması veya part-time olarak yatması gerek çalıştığım danışmanlık firmasında iki tane tam zamanlı çevre görevlisi belgesi olan çevre mühendisi var ben 2-3 ay sonuçlar açıklanana kadar part-time olarak şirkette çalışıyor olarak görünsem 3 çevre görevlisini sağlamış olur muyuz yoksa firmanın belgesi askıya alınabilir mi...