• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Patlayıcı Madde

Cem.A

Kayıtlı Kullanıcı
Hammadde çıkarılması amacıyla kullanılan patlayıcıların öncelikle çuvalları daha sonra kapsullerinin nasıl bertaraf edilceği hakkında ambalaj atıgı kapsamında mı yoksa tehlikeli atık kapsamındamı değerlendirileceği hakkında,bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevirim.

Saygılar

Üretim sırasında kullanılacak patlayıcı maddeler faaliyet alanında depolanmayacak, patlatma işleminin gerçekleşeceği gün dışarıdan anlaşmalı uzman firma ile patlayıcı madde alana getirilecek ve patlatma işlemi gerçekleştirilecektir. Uzman patlatma firması ile yapılacak sözleşme gereği patlatma sonucu oluşacak patlayıcı torba atıkları vb atıklar patlatma firması tarafından sahadan kaldırılarak ilgili yönetmeliklere göre bertarafı sağlanacaktır.

şeklinde yazıyorum ben proje tanıtım dosyasında.

patlayıcı madde satın alma ve kullanma izin belgesi öncesinde çevre ve şehircilik il müdürlüğünden görüş alınması işlemleri nasıl yürüyor hangi bilgi ve belgelerle başvuru yapmamız gerekiyor. bu konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaş var mı?

patlayıcı madde başvuruda istenen belgeler..

Ekli dosyalar

• patlayici.doc
    30 KB · Görüntüleme: 44
bu belgeler emniyet müdürlüğüne başvuru esnasında verilen belgeler değil mi? yanlış biliyorsam düzeltin konuya hakim değilim. emniyete basurmadan once il çevreden yazı alınıyormuş sanırım.