Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri Fuarı

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  pawexbanner.jpg
  PaWex 2013, pompa, vana, tesisat sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği
  PaWex 2013, Pompa, Vana ve Tesisat Sistemleri Fuarı , Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 02-05 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.
  PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri sektörünün en büyük iş etkinliği!..

  PaWex 2013, Pompa, Vana, Su Arıtma Sistemleri Fuarı , Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 2-5 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
  PaWex 2013 fuarı kapsamında pompa, vana, su arıtma sistemleri sergilenecek.
  PaWex 2013 fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlanacak
  Başarılı geçen ilk organizasyonun ardından ikinci Pompa, Vana ve Tesisat Sistemleri Fuarı Pawex 2013 Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından POMSAD (Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği)’nin desteğiyle 02-05 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. PAWEX 2013 Fuarı ile birlikte POMSAD’ın yürüttüğü 8. Pompa-Vana Kongresi (02-04 Mayıs 2013) organize ediliyor. Bu önemli organizasyon ile 16 Avrupa ülkesinden pompa ve vana sektörünün temsilcileri bir araya geliyor.
  PaWex 2013 Fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlayacak. Bu kapsamda Ekonomi Bakanlığı ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ile birlikte fuara 17 yabancı ülkeden alım heyeti organizasyonu düzenleniyor.
  Pompa sektöründe 1,5 milyar dolar, vana sektöründe ise 800 milyon dolar civarlarında bir dış ticaret hacmine sahip olan Türkiye Pompa vana sektörü dünya ölçeğinde global markaların da yer almasıyla oldukça önemli bir konumda bulunuyor. Özellikle Avrupalı markaların ülkemizde yatırım kararları almaları ülkemizde büyük bir potansiyel oluşturmuş durumda bulunuyor.
  PaWex 2013 Fuarı kapsamında pompalar, vanalar, tesisat elemanları hidroforlar, borular, tesisat armatürleri, ölçüm cihazları ve göstergeler, sızdırmazlık elemanları, su sayaçları, bağlantı elemanları, sızdırmazlık elemanları, depolar, su arıtma, şartlandırma sistem ve cihazları, yangın tesisat elemanları sergileniyor. Fuar 4 gün boyunca 10.30 - 19.00 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.
  online-davetiye-hover.jpg
   
  Burcu Yıldırım bunu beğendi.
PaWex 2013, pompa, vana, su arıtma sistemleri Fuarı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Paket Arıtma Sistemleri

  Paket Arıtma sistemleri üzerine yazlımış bir tez çalışması... İYİ ÇALIŞMALAR
 2. [26/09/2013] Ab'de ambalaj atığı yönetim sistemleri

  ÇEVKO Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı olarak, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayelerinde, 26 Eylül 2013 tarihinde Congresium Ankara Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceğimiz “AB’de Ambalaj Atığı Yönetim Sistemleri” uluslar arası kongremize sizleri davet etmekten onur duyuyoruz. Değişen yaşam standartları ve tüketim alışkanlıkları ile her geçen gün daha çok...
 3. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

  Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41