• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Pdf belgeyi bölmek

İrem Bengisu Erol

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çanakkale Belediyesi
Arkadaşlar merhaba,

Çevre izni başvurusu esnasında pdf formatındaki emisyon raporunu, küçük parçalar haline getirmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Şimdiden teşekkürler,

ben Bullzip programını kullanıyorum. yazıcı olarak tanımlıyorsun belgeni yazdır diyorsun. istediğin sayfa aralığını yazdırıyor ama direkt istediğin formata dönüştürüyor yani gerçekte bir yazdırma olayı olmuyor. pdf,jpg,tıf.... ayrıca çözünürlük ayarları da yaparak dosyanın büyüklüğün düşürebiliyorsun

@H. Mustafa Pekçetin

Maalesef halledememiştim. Hemen bunu deniyim. Teşekkürler..

@H. Mustafa Pekçetin

Çoooooook teşekkür ederim başardım :)))

Cidden çok teşekkürler, kullanımı çok kolay bir programmış ayrıca.

İyi çalışmalar.