Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pdf belgeyi bölmek

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İrem Bengisu Erol tarafından paylaşıldı.

1. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Çevre izni başvurusu esnasında pdf formatındaki emisyon raporunu, küçük parçalar haline getirmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Şimdiden teşekkürler,

2. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

ben Bullzip programını kullanıyorum. yazıcı olarak tanımlıyorsun belgeni yazdır diyorsun. istediğin sayfa aralığını yazdırıyor ama direkt istediğin formata dönüştürüyor yani gerçekte bir yazdırma olayı olmuyor. pdf,jpg,tıf.... ayrıca çözünürlük ayarları da yaparak dosyanın büyüklüğün düşürebiliyorsun

3. http://www.cevremuhendisleri.net/threads/pdf-dosyalarının-boyutunu-küçültmek-resimli-anlatım.6624/
    adresindeki proğ. indirin sonra boyut küçükte bilirsiniz, ama illa bölecem diyorsanızda yine bu prog. üzerinde sayfa sayısı aralığı secin 1-20 şek dosyanızı bölebilirsiniz.
    ayrıca böyle yararlı bir program paylaştığı için S.Gönenç Çalıcı ayrıca teşekkürler.

4. İrem Bengisu Erol

çok teşekkür ederim yasemin hanım. Emeği geçenlere teşekkürler. :) Hemen deniyorum

5. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Merhaba İrem Hanım,
    İşinizi hallettiniz mi bilmiyorum ama bende şu program; http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html mevcut 'izin/lisans' ta çalışırken PDFill programını kullanıyorum. Kolay gelsin.

6. İrem Bengisu Erol

Maalesef halledememiştim. Hemen bunu deniyim. Teşekkürler..

Çoooooook teşekkür ederim başardım :)))

Cidden çok teşekkürler, kullanımı çok kolay bir programmış ayrıca.

İyi çalışmalar.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  7. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Evet kolay kullanımlı ve bir o kadar da başarılı,
    Rica ederim faydalı olabildiysek ne mutlu;)
    Kolay gelsin, iyi çalışmalar..

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.