Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pdf formatini office formatlarina dönüştürme

Konu, 'Microsoft Office' kısmında İbrahim Eker tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Eker

İbrahim Eker CMNet Üyesi

Arkadaşlar bugün yeni keşfettiğim bir programdan haberdar etmek istedim. zaman zaman çoğumuza lazım olmuştur mutlaka. her seferinde çok amatörce programlar ile bunu yapmak zahmetinde bulunmuştum. bu program müthiş bir profesyonellikle tüm beklentinizi karşılayacaktır bundan eminim. pdf formatında verileri saçma sapan şekillere dökerek excele aktarma dönemi bitmiştir. "adobe acrobat pro x" programına video sitelerinden gözatabilirsiniz. pdfteki tabloyu resim formatında bile olsa algılayarak tek tek tablonun tüm hücrelerini excelde hücrelere yerleştirebiliyor. ufacık bir farklılık bile göstermeden pdfteki ne ise aynen istediğiniz formata çevirebiliyor. zaten programın profesyonelliğini boyutundan da anlayabilirsiniz. 600 mb'lık bir program. 300-500 kb'lık çeviri programları gibi değil gerçekten muhteşem. umarım sizde faydalanırsınız..kolay gelsin..

2. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

arkadaşım bu program zaten pdf formatını geliştiren firmanın programı yani adı üstünde adobenin

3. İbrahim Eker

İbrahim Eker CMNet Üyesi

ben yaptım demedim zaten.programın isminde adobe yazıyor, pdf'i geliştirenin de adobe olduğunu herkes biliyordur. fakat bunun diğer converterlar gibi olmadığını, çok profesyonel bir program olduğunu, ihtiyaç duyupta saçma sapan programlarla düzgün bir sonuç elde edemeyen tüm arkadaşlara haberdar olmaları için bilgi vermek istedim. bilmeyen yoktur bunu diyorsan düne kadar ben vardım. en azından benim gibi bilmeyenler faydalansın.

Fatih Közen ve serdaralkan bunu beğendi.
  4. Noyan Temuçin

mühendiz bey agresif olmaya gerek yok yaptığın paylaşımı beğendim zaten farketmediysen ayrıca adobe yapmasında kim yapsın tarzında bir yazı yazdım ama ne yazıkki sen bunu farklı bir mecraya çektin eğer hatalıysam kusuruma bakma özür dilemesinide bilirim ayrıca diğer programlar için söylediğin sözlerede bir cevap vereyim bu bir piyasadır ve programların fiyatları ve işlevsellikleri değişir sen bu programı kullanırsın başkası onun için daha makul olanı kullanır

5. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Teşekkürler paylaşım için böyle bir program indirmemiştim hiç deneyeceğim.

6. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

"Apago PDF Shrink" tavsiye ederim :)

WalkMan, Fatih Özcan ve Noyan Temuçin bunu beğendi.
  7. Noyan Temuçin

yaptığım testlerin sonuçlarını paylaşıyorum.
    abby fine reader trial ve adobe acrobat xı pro trial ile
    75 dpi çözünürlük ve harf tanımada abby fine reader acrobat karşısında galibiyetle çıktı fakat abby fine reader sayfa düzeninde yenildi.
    150 dpi çözünürlük ve harf tanımada abby fine reader acrobat karşısında azimli bir şekilde yine daha iyi sonuç verdi
    300 dpi çözünürlükte abby fine reader ve acrobat başa baş mücadele etti ve berabere kaldılar

8. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

bunların hepsi geride kaldı artık office 2013 var. pdf'i sağ tıkla word ile aç de pdf aynen word dosyasının içinde,
    yok ben bunlar ile ugraşacak vaktim yok pdf bozulmasın ben işimi yapayım diyorsan solidpdf kullanacaksın. Açıyorsun pdf'i içinde istediğin değişikliği yapıyorsun. sonra kapat pdf.

Çağatay Atay ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  9. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

nitro pdf tavsiye ediyorum. pdf converter görevini görebiliyor.
    Ayrıca pdf üzerinde sayfaya yazı şekil ekleme yapılabiliyor.

Pdf formatini office formatlarina dönüştürme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office 2007 için PDF eklentisi..

[FONT=Arial Narrow][COLOR=#990000]Bu eklenti ile office 2007'de farklı kaydet özelliğine Acrobat Reader (PDF) ve XML Paper Specification (XPS) olarak farklı kaydedebilme özelliğini office 2007'ye entegre edebiliyorsunuz. . [FONT=Arial Narrow][COLOR=#990000] [FONT=Arial Narrow][COLOR=#990000]İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Docx Dosyalarını Office 2003 ile açmak

Office 2007 ile hazırladığınız dosyaları, Office 2003 ile açılmayabilir ve formatını değiştirebilirsiniz.Microsoftun office icin yapmıs oldugu yamayı ile office 2007'nin docx uzantılı dosyaları acabilme desteğini office 2003 entegre ediyor. Microsoft'un en yeni ofis paketi Office 2007, görsel arabirimi ile büyük beğeni topluyor. Değişiklikler her ne kadar sadece görsel arabirimdeymiş...
  3. Office 2007 Service Pack 2

Merhaba Arkadaşlar, Office 2007 nizi güncellemek mi istiyorsunuz ? Her seferinde aynı güncelleştirmeleri yüklemekten sıkıldınız mı ? Office 2007 Service Pack 2 Buyrun Linki : [COLOR="Red"]INDIR
  4. Sony Kağıdı Elektrik Enerjisine Dönüştürme Peşinde

[FONT=Georgia][COLOR=#333333]Tokyo’da düzenlenecek Eco-Products 2011bu yılda çok farklı görüntülere sahne olacak. En dikkat çekecek firmalardan biri de ev sahiplerinden Sony olacak gibi görünüyor. [FONT=Georgia][COLOR=#333333]Her gün artan küresel enerji ihtiyacına farklı bir alternatifle cevap Japon elektronik devi uzun süredir üzerinde çalıştığı Bio Battery programı ile glukoz tabanlı...
  5. Office outlook hata veriyor.

Arkadaşlar merhabalar, Hayurlı ve umut dolu bir hafta diliyorum. Sabah 8.30'dan itibaren outlook oturumumu açmaya çalışıyorum ancak sürekli hata veriyor. Daha doğrusu ağ bilgilerini giriniz diye, mail ve şifre doğrulaması istiyor. Doğrulamayı yapmama rağmen posta gönderip alamıyorum. Outlook kullanan arkadaşların konu hakkında bir bilgisi var mı? Şimdiden teşekkür ederim.