Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pestisit Giderim Yöntemleri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Özcan Akın tarafından paylaşıldı.

1. Özcan Akın

Özcan Akın CMNet Üyesi

Kimyasal prosesler dersi ödevi için(cuma son teslim) pestisit giderim yöntemleri ile ilgili bilgi paylaşabilecek olan var mı şimdiden teşekkür ederim.

2. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

bunlar işe yarayabilir. içeriğindeki konu başlıkları ve bahsedilen yöntemler üzerinden detaylı tarama yaparsanız, daha fazla kaynak bulabilirsiniz. kolay gelsin.

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Özcan Akın

Özcan Akın CMNet Üyesi

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

bunlar ingilizce türkçesi yok mu acaba

5. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

bu alandaki Türkçe makalelerde , genelde spesifik uygulama alanları ve çalışmalar ele alınmış durumda. Genel içerikli bulmak biraz daha zor. ancak konu içeriklerinde yer alan yöntemleri , türkçe olarak teker teker yazıp aratırsanız, birkaç türkçe kaynağa ulaşma şansınız olur.

6. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

iyi günler hocam pestisit giderim yöntemleri hakkında herhangi birley bulabildin mi ben aradım bir türlü bulamadım arkadaş paylaşmış ama ingilizce sen çevirebildin mi

7. Özcan Akın

Özcan Akın CMNet Üyesi

ben birkaç kaynaktan birleştirerek teslim ettim ödevi ama malesef bilgisayarımda dosya olarak yok

Pestisit Giderim Yöntemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Özgeçmiş Hazırlama Yöntemleri

Profesyonel iş hayatında senin, arzuladığın iş teklifini almanı ve mülakat aşamasına ulaşmanı sağlayacak olan en etkili araç, kurallara uygun olarak tasarlanmış şahsi hedeflerini, kabiliyetini içeren özgeçmişindir. Birçok kişi özgeçmişin iş başvurusunda formalite gereği hazırlanması gereken bir belge olduğunu düşünerek oldukça büyük bir yanılgıya düşüyor. Aksine, özgeçmişin seni hiç...
  2. Özgeçmiş Hazırlama Yöntemleri

Özgeçmiş Hazırlama Yöntemleri ÖZGEÇMİŞ NEDİR, NE SAĞLAR? Profesyonel iş hayatında senin, arzuladığın iş teklifini almanı ve mülakat aşamasına ulaşmanı sağlayacak olan en etkili araç, kurallara uygun olarak tasarlanmış şahsi hedeflerini, kabiliyetini içeren özgeçmişindir. Birçok kişi özgeçmişin iş başvurusunda formalite gereği hazırlanması...
  3. Sülfat giderim havuzu

arkadaşlar kimyasal arıtmalarda sülfat giderim havuzuna gerek varmı? ilk kez karşılaşıyorum sülfat giderim havuzuyla.önüme bir tane teknik şartname geldide
  4. Atıksu arıtma tesisinde çinko giderim problemi

Arkadaşlar Merhaba; Sodyum hidroksit ile çinko giderimi yapmaya çalıştığımız kimyasal bir proseste çinkoyu çöktüremiyoruz. Giriş çinko değeri 300 mg/l civarlarında ve çıkış değerlerinde neredeyse hiç giderim yapılmadığını görüyoruz. Suda amonyak ta bulunuyor. Sizce giderim yapamamızın sebebi nedir ? Fikri olan paylaşırsa sevinirim.
  5. Süt endüstrisinde oluşan tehlikeli atıklar, kodları ve giderim yolları nelerdir ?

süt ve süt ürünleri endüstrisinde dezenfeksiyon ve yıkama sonucu oluşan deterjan kalıntıları hakkında bilgisi olan var mı ?