Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasaya süren ambalaj hk.

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Elif Cihan tarafından paylaşıldı.

 1. Elif Cihan

  Elif Cihan CMNet Üyesi

  bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
   
 2. Yasin Güldeş

  Yasin Güldeş CMNet Üyesi

  bugun çevre ve şehircilikteydim onlarda giremiyor söylenip duruyorlardı :) ösym nin sınav açıklama gününe benzedi durum :)
   
 3. İbrahim Uysal

  İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Piyasaya süren ambalaj hk. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ambalaj atıkları piyasaya süren

  Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğine göre Piyasaya süren konumundaki bir firma satışlarını yurtışına (büyük bir kısmı) gerçekleştiriyorsa, geri toplatmakla ilgili yükümlülüğünü yerine getirirken sadece yurt içine yapmış olduğu miktarla mı işlem yapar ? yoksa hem yurt içi hemde yurt dışı toplamı ile mi ?
 2. Ambalaj atıkları piyasaya süren müraacat formu hk.

  Arkadaşlar Ambalaj atıkları piyasaya süren müraacat formunu doldururken, piyasaya sürülen ambalajların temin edilen yerlerin bilgilerinin girildiği kısımda temin edilen firmanın ismi olmadığından yeni firma ekledim. Fakat ekleme esnasında adresi yanlış girdim. Adreste güncelleme yapamıyorum. Bu durum nasıl düzeltilebilir. Bu nedenle beyanı da yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
 3. Piyasaya süren ve ambalaj üretici kullanım kılavuzu

  Bildirim yaparken izleyeceğiniz yollar kılavuz da sırasıyla anlatılmıştır. Yardımcı olacağını düşünüyorum. (Eski yönetmelik olsa da adımlar nispeten aynıdır)
 4. Ambalaj atığı piyasaya süren müracaatı

  Arkadaşlar danışmanlığını yaptığım çamaşırhane, yıkadığı ürünleri ambalajlayarak müşteriye teslim ediyor. bu durumda ambalaj atığı piyasaya süren konumunda oluyor. ambalaj atığı piyasaya süren kullanıcı kodu ve şifre için il müdürlüğüne dilekçe ile başvuruda bulunduk lakin bir cevap gelmedi. şimdi il müdürlüğünün web sitesinde ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI adlı bir dosya...
 5. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği-piyasaya süren-tedarikçi

  Merhaba Arkadaşlar; Ambalaj Kod İsteği yapacağım. Piyasaya Süren-Tedarikçi vs. hangi çerçevede başvuru yapmam gerekir. Birbirlerinden farkı nedir?