Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

piyasaya süren belgelenmesi portrala ilgili sorunum

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhabalar;
    ben piyasaya süren firmalardan belgelenmesi gereken miktarı sistemlerinde göremeiyorum, obölümenasıl giriş yapıyorduk. yani şunu demek istiyorum öceki yıldan devri bu yılki sorumluluğu bu bölüme nerden bakıyoduk sistemde bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    teşekkür ederim.

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

ilgili yıla gelip firma durum raporunu tıklayın.sonra raporu tıklayın.sanırım bahsettiğiniz bu.

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
  3. Aykut Bavyera

Aykut Bavyera CMNet Üyesi

benim sorum şu ek 5 B2 yi dolduruyorum ve stok dönem başı ve dönem sonunu toplayıp toplam stok edilen diyor ama benim stoğuma hiç o kadar ambalaj girirşi olmuyor ki bunu nasıl doldurcam

4. bükrekoç

bükrekoç CMNet Üyesi

ambalaj atık beyan sistemine giriş yapamıyorum ...sistem kapandı mı acaba...bakanlığı aradım kar nedeniyle saat 3 gibi tatil olmuş...Sisteme giriş yapan var mı daha önce saat kaça kadar giriş yapabiliyoruz??

5. Aykut Bavyera

6. bükrekoç

bükrekoç CMNet Üyesi

Server Error in '/' Application. diyor ve ben giremiyorum

7. Aykut Bavyera

ben sistemdeyim de soruma cevap alamadım gönder diyemedim raporu

8. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

toplam miktar sizin dönem sonu olarak girdiğiniz miktar olması lazım.

9. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

ama bence 5-B2' yi hiç doldurmasanız yine sorun olmaz geçici madde 4 e istinaden.

piyasaya süren belgelenmesi portrala ilgili sorunum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları piyasaya süren

Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğine göre Piyasaya süren konumundaki bir firma satışlarını yurtışına (büyük bir kısmı) gerçekleştiriyorsa, geri toplatmakla ilgili yükümlülüğünü yerine getirirken sadece yurt içine yapmış olduğu miktarla mı işlem yapar ? yoksa hem yurt içi hemde yurt dışı toplamı ile mi ?
  2. Piyasaya süren ambalaj hk.

bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
  3. Piyasaya süren firma

Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
  4. Piyasaya süren

benim sorum bir mobilya firması üretim yapıyor ve bu ürünleri ambalajlı olarak başka bir firmaya satışını yapıyorsa bu üretimi yapan firmada piyasaya süren konumunda mı oluyor
  5. Piyasaya süren

arkadaşlar herkese kolay gelsin. firmada gdt ve tat'a sahip ve bize çuval ve kılıf geliyor ve biz bunları kırma makinesinden geçir,yoruz. şimdi benim piyasaya süren beyanı yapmam lazım mı?