Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasaya süren kuruluşlar ile sözleşme

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Esra Alıç tarafından paylaşıldı.

1. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

Arkadaşlar herkese merhaba,
    Elinde lisanslı TAT tesisleri ile piyasa süren kuruluşlar arasında yapılan sözleşme örneği olan arkadaşlar varsa paylaşabilir misiniz?
    iyi çalışmalar herkese....

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Belgelendirme için istiyorsanız 3'lü sözleşme olmasına dikkat edin.

3. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

Evet belgelendirme için hazırlanan sözleşme

4. belif

belif CMNet Üyesi

Bakanlığa belgelendirmeyi bizim adımıza yapabilmesi için 3'lü bir sözleşme mi gerekiyor, biraz daha detay verebilir misiniz?

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

şöyle açıklıyım; belgelendirme için gereken sözleşmenin tarafları,
    piyasaya süren
    belgelendirme dosyasını hazırlayacak firma
    belediyedir.

Eğer belgelendirmeyi yetkilendirilmiş kuruluşa hazırlatıyorsanız buna ihtiyaç duymazsınız.

Piyasaya süren kuruluşlar ile sözleşme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren bildirim yükümlülüğü

Merhaba Arkadaşlar Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için il çevre müdürlüğünden gelen yazı da kullanıcı adı ve şifre kullanarak piyasaya süren bildirimi yapmamızı istemişler. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğini(eskisini veyenisini) ve forumdaki yazılanları okudum. Ancak kafama takılan bir iki soru var. Firmanın piyasaya sürdüğü ambalaj 3000 kg altında olduğu için eski...
  2. Piyasaya süren ambalaj hk.

bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
  3. Piyasaya süren firma

Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
  4. Piyasaya süren

benim sorum bir mobilya firması üretim yapıyor ve bu ürünleri ambalajlı olarak başka bir firmaya satışını yapıyorsa bu üretimi yapan firmada piyasaya süren konumunda mı oluyor
  5. Piyasaya süren

arkadaşlar herkese kolay gelsin. firmada gdt ve tat'a sahip ve bize çuval ve kılıf geliyor ve biz bunları kırma makinesinden geçir,yoruz. şimdi benim piyasaya süren beyanı yapmam lazım mı?