Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasaya süren ve ambalaj üretici kullanım kılavuzu

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bildirim yaparken izleyeceğiniz yollar kılavuz da sırasıyla anlatılmıştır. Yardımcı olacağını düşünüyorum. (Eski yönetmelik olsa da adımlar nispeten aynıdır)

Ekli Dosyalar:

Piyasaya süren ve ambalaj üretici kullanım kılavuzu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları piyasaya süren

Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğine göre Piyasaya süren konumundaki bir firma satışlarını yurtışına (büyük bir kısmı) gerçekleştiriyorsa, geri toplatmakla ilgili yükümlülüğünü yerine getirirken sadece yurt içine yapmış olduğu miktarla mı işlem yapar ? yoksa hem yurt içi hemde yurt dışı toplamı ile mi ?
  2. Piyasaya süren ambalaj hk.

bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
  3. Ambalaj atıkları piyasaya süren müraacat formu hk.

Arkadaşlar Ambalaj atıkları piyasaya süren müraacat formunu doldururken, piyasaya sürülen ambalajların temin edilen yerlerin bilgilerinin girildiği kısımda temin edilen firmanın ismi olmadığından yeni firma ekledim. Fakat ekleme esnasında adresi yanlış girdim. Adreste güncelleme yapamıyorum. Bu durum nasıl düzeltilebilir. Bu nedenle beyanı da yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Ambalaj atığı piyasaya süren müracaatı

Arkadaşlar danışmanlığını yaptığım çamaşırhane, yıkadığı ürünleri ambalajlayarak müşteriye teslim ediyor. bu durumda ambalaj atığı piyasaya süren konumunda oluyor. ambalaj atığı piyasaya süren kullanıcı kodu ve şifre için il müdürlüğüne dilekçe ile başvuruda bulunduk lakin bir cevap gelmedi. şimdi il müdürlüğünün web sitesinde ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI adlı bir dosya...
  5. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği-piyasaya süren-tedarikçi

Merhaba Arkadaşlar; Ambalaj Kod İsteği yapacağım. Piyasaya Süren-Tedarikçi vs. hangi çerçevede başvuru yapmam gerekir. Birbirlerinden farkı nedir?