Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Plastik gazlaştırma sistemleri ve prosesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Elinde Plastiklerin gazlaştırılması sistemlerine/prosesine ait yazı, makale, sunum veya başka bir bilgi(tr. eng. farketmez) olan var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Plastik gazlaştırma sistemleri ve prosesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bardenpho Prosesi

merhabalar atıksulardaki azot ve fosforun biyolojik olarak birlikte giderim prosesi olan bardenpho prosesi hakkında bilgisi olan var mı acaba? prosesin kinetikleri, özellikleri gibi bilgilere ihtiyacım var da.. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum :)
  2. Adsorpsiyon Prosesi

merhaba. adsorpsiyon prosesleri ile ilgili proje hazırlıyorum. yardım ederseniz çok sevinirim =)
  3. Bardenpho Prosesi

1) Bardenpho prosesi hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan konu ile ilgili bilgi verebilirler mi? Ayrıca, döküman vb. varsa çok memnun olurum. 2) Söz konusu prosesin diğer proseslerden farkı nelerdir; avantajları ve dezavantajlarını bilen var mı? İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
  4. Scrubber prosesi boyutlandırma kriterleri

Merhaba arkadaşlar, Scrubber boyutlandırmak için Alman standartlarının kabullerine ihtiyacım var. ATV-dvwk standartlarına scribd.com dan ulaşabiliyoruz. Yalnız hangisinde olduğunu bulamadım. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. A2o prosesi autocad çizimi yardım!!

arkadaşlar elinde biyolojik arıtım a2o prosesine dair autocad çizimi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?