Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Plastik geri dönüşüm çöplerin bertarafı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Samet Kalyoncu tarafından paylaşıldı.

 1. Samet Kalyoncu

  Samet Kalyoncu CMNet Üyesi

  plastik geri dönüşüm tesisinde oluşan büyük kısmı plastik içerikli çöplerin bertarafı nasıl yapılıyor? belediyeye mi veriliyor yoksa tehlikeli atık diye izaydaş a mı göndermek gerekir?
   
Plastik geri dönüşüm çöplerin bertarafı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. plastik ambalaj atığı geri dönüşüm

  plastik ambalaj atığı geri dönüşümü hakkında bilgi verebilecek birileri varmı ? özellikle polietilen ürün den granür oluşumu hakkında ?
 2. Plastik Geri Dönüşüm

  Merhabalar, Tehlikesiz atık ve ambalaj atığı geri döünüşüm için başvuruda bulundum ve GFB mi aldım. Nihai lisans için bazı belgeler istenmekte. Bunlar; 1)Emisyon ölçüm raporu 2)Teknik uygunluk raporu (tehlikesiz atık) 3)Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi benim burada sormak istediğim 1)Emisyon raporu bizim için gerekli mi?...
 3. Plastik Geri Dönüşüm

  • Ambalaj Atığı Geri Dönüşüm Tesisleri: Geri dönüşüm sonucunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi. Ambalaj atıklarının geri dönüşümü sonucunda elde edilen ürünün satıldığı yerlerden “spesifikasyonlara ve alım kriterlerine uygundur” şeklinde alınan yazılar ile elde edilen ürünün analiz sonuçlarının değerlendirilmesi. Bu analizler nerede yapılır....
 4. Plastik geri dönüşüm risk analizi

  Elinde plastik geri dönüşüm tesisleri için risk analizi örneği olan varsa paylaşabilir mi?
 5. Plastik geri dönüşüm tesisleri atık kodları

  merhaba arkadaşlar plastik ambalaj atıgı geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum. GFB de ki atık kodumuz 15 01 02(plastik ambalaj) biz bu kod dışında başka hangi kodları alabiliriz bunun için ne yapmalıyız. şimdiden teşekkürler.