Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Plastik geri dönüşüm risk analizi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Samet Kalyoncu tarafından paylaşıldı.

 1. Samet Kalyoncu

  Samet Kalyoncu CMNet Üyesi

  Elinde plastik geri dönüşüm tesisleri için risk analizi örneği olan varsa paylaşabilir mi?
   
  tuba-ak bunu beğendi.
Plastik geri dönüşüm risk analizi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. plastik ambalaj atığı geri dönüşüm

  plastik ambalaj atığı geri dönüşümü hakkında bilgi verebilecek birileri varmı ? özellikle polietilen ürün den granür oluşumu hakkında ?
 2. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

  Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
 3. Plastik Geri Dönüşüm

  Merhabalar, Tehlikesiz atık ve ambalaj atığı geri döünüşüm için başvuruda bulundum ve GFB mi aldım. Nihai lisans için bazı belgeler istenmekte. Bunlar; 1)Emisyon ölçüm raporu 2)Teknik uygunluk raporu (tehlikesiz atık) 3)Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi benim burada sormak istediğim 1)Emisyon raporu bizim için gerekli mi?...
 4. Plastik Geri Dönüşüm

  • Ambalaj Atığı Geri Dönüşüm Tesisleri: Geri dönüşüm sonucunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi. Ambalaj atıklarının geri dönüşümü sonucunda elde edilen ürünün satıldığı yerlerden “spesifikasyonlara ve alım kriterlerine uygundur” şeklinde alınan yazılar ile elde edilen ürünün analiz sonuçlarının değerlendirilmesi. Bu analizler nerede yapılır....
 5. Plastik geri dönüşüm çöplerin bertarafı

  plastik geri dönüşüm tesisinde oluşan büyük kısmı plastik içerikli çöplerin bertarafı nasıl yapılıyor? belediyeye mi veriliyor yoksa tehlikeli atık diye izaydaş a mı göndermek gerekir?