• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Plastik poşetten arı kovanı

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Roma'daki modern sanat müzesinin tam ortasında dev bir arı kovanı... Hem de plastik poşetlerden...

Roma'daki modern sanat müzesinin tam ortasında dev bir arı kovanı var.
10 metre uzunluğundaki bu arı kovanı kullanılmış plastik torbalardan yapıldı.

Pascale Marthine Tayou'nun bu eseri müzede nisan ayının sonuna kadar sergilenecek.
Sanatçı bu eseri ile tüketim toplumunun yarattığı kirliliğe dikkat çekmek istediğini söylüyor.

ntvmsnbc.com/id/25424004

haber.jpg

En kıl olduğum bakanlık uygulamalarından biri de bir tane ekmek alsan onu poşete koyuyor adamlar. Neymiş efendim hijyen sağlık vs. göstermelik uygulamalar. Dün gece arabayla geliyorum 40 km yol boyunca hava rüzgarlıydı yollar hep poşet naylon dolu uçuşuyorlar. Yaa artıkın poşet uygulaması bitirilmeli; poşet paralı olacak bak o zaman kimse poşet alıyor mu? Herkes yanında filesiyle dolaşır bu tamahkar beleşçi ve fırsatçılar.