Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

poli karbon geri dönüşümü yapan firmalar??acill

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

arkadaşlar polikarbon geri dönüşümü yapan firma biliyor musunuz acil lazım bana.yardımcı olur musunuz?

poli karbon geri dönüşümü yapan firmalar??acill konusuna benzer içeriklerimiz
  1. doğal gaz dağıtımı yapan firmalar

doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ? doğal gaz dağıtımı yapan firmalar çevre mühendisi çalıştırmak zorunda mı ?
  2. Metale şekil veren firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar

Arkadaşlar merhabA Belirli kalınlıktaki saçın kesilmesi sonucu metal şekil vererek, araba kapı çerçeveleri üreten firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar ÇKAGİLHY hangi maddesine girer, plastik boru imalatı yapan firmalar [FONT=Verdana]Kimyasalların ve ara ürünlerin işlenmesi (Ek-1 ve Ek-2’de tanımlanmayan faaliyetler için).* girebileceğini düşünüyorum. [FONT=Verdana]sizce...
  3. Eksantrik ve hidrolik pres imalatı yapan firmalar

Eksantrik ve hidrolik pres imalatı yapan bir firma için ÇED raporu hazırlayacağız.ÇED yönetmeliğine göre bu tesis EK-II Sanayi Tesislerine mi tabidir? Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
  4. Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim
  5. Çamur susuzlaştırması yapan firmalar

Merhaba arkadaşlar, İstanbul ve çevresinde çamur susuzlaştırabilecek tesisiler arıyorum. Bir kaç firma bulduk fakat çamurumuz az olduğu için kabul etmediler. Yaklaşık 2 vidanjör kadar çamurumuzu susuzlaştırıp, çamurumuzu geri alabileceğimiz bir şirket arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.