Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Poliüretan??

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Elmas Maden tarafından paylaşıldı.

1. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

poliüretan atık kodunu bulamadım yardımcı olur musunuz? (poliüratan köpüğü değil)

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

07 02 08 olabilir o zaman isterseniz bu atik kodu detayına bakın

3. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

hımm teşekür ediyorum ama bu değil sanki

4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

anladım.rica ederim belki işine yarar diye söylemiştim:)

5. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

:) yine de teşekkür ederim ama

6. Oğuz Dedehayır

Oğuz Dedehayır CMNet Üyesi

Ara ara bu dosyayı kullanıyorum, size de faydası olacağını düşünüyorum.

Burada farklı alternatifler var, ranıma göre mutlaka uygun bir kod bulunacaktır.

Kolay gelsin

Ekli Dosyalar:

Volkan Azak bunu beğendi.
  7. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Paints/Polyurethane (non-halogenated solvents)

08 01 11*, 08 01 12, 08 01 17*, 08 01 18, 20 01 27*, 20 01 28

teşekür ederim oğuz beyy..

8. Oğuz Dedehayır

Oğuz Dedehayır CMNet Üyesi

rica ederim Didem Hanım

Poliüretan?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Pu (poliüretan) köpükler

herkese merhabalar, PU (Poliüretan) köpük atıklar tehlikeli atık sınıfında olması muhtemel atıklardır(M) . Daha önce İşletmemizden çıkan poliüretan atıkları 07 02 14 kod ile tehlikeli atık geri kazanıma gönderdim. Ancak tabii bu biraz maliyetli oldu vede olacak:) Aynı atıklar birikip bir sevkiyat yaptırana kadar bu atıkları analiz ettirmeyi düşünüyorum, aramızda daha önce PU(Poliüretan)...
  2. Poliüretan ayakkabı tabanı geri kazanım tesisi

İmalat atığı olarak oluşan Poliüretan ayakkabı tabanının geri kazanımı ya da bertarafı ile ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Atık kodu ne olabilir? Yakmaya mı gönderilmeli yoksa geri dönüşümü yapılabiliyor mu? Ben pek bir bilgiye rastlayamadım.
  3. Eps, (poliüretan) köpükler

“Dış cephe kaplama-strafor üretimi- Genleştirilmiş Polistren Köpük (EPS)” konusunda faaliyet gösteren firma için Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmelik kapsamına göre hangi kategoride değerlendiriliyor? kapsam belirleme için dilekçe yazdım fakat son 2 ay kaldığı için yetişmeyebilir bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Eps ve poliüretan atik geri kazanımı

Arkadaşlar EPS , XPS ve poliüretan atıklar konusunda sıkıntısı olanlar bu konu altında toplanabilir isek elimden geldiğince hepinize faydam dokunabilir diye düşünüyorum. Teşekkürler