Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pomza NACE kodu yardım?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Pomza NACE kodu nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Cevap: Pomza NACE kodu yardım?

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Pomza NACE kodu yardım? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bazalt NACE kodu yardım?

Bazalt üretimi için NACE kodu nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Atık pil kodu yardım.

Merhaba arkadaşlar atık yönetimi planı için atık pil kodu yazmam gerek fakat hangi kodu yazacagmı secemedım. şimdi akü atığı oluşmayacak çünkü araçlar servis tarafından kontrol edilecek. pil ise tahmin ettiğiniz gibi sadece duvar saatiymiş tv kumandasıymış, klimaymış gibi basir kalem piller olacak.
  3. Atık kodu hakkında yardım

Sevgili meslektaşlarım bir atık kodu hakkında fikrinizi almak istiyorum, Çalıştığım bir firmamın tehlikeli atıklarının alımını yapacağız fakat ellerinde bakterilerin ekiminin yapıldığı besiyerleri varmış. Bunun alımını hangi kod olarak alabilirim ?
  4. Nace kodu

merhaba arkadaşlar, TAT lisanslı firmanın nace kodu 38,38.1,38.11 ,38.11.01 olarak tespit ettim .Ambalaj atıklarının toplanması ile ile ilgili araştırdığım kod. gözümden kaçan vardır belki diye soruyorum. başka eklemem gereken kod var mı?
  5. Nace kodu

Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi'ne sahip firmalar da nace kodu ne olmalıdır? Çok tehlikeli mi, tehlikeli mi sınıfta yer alırlar?