Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Prag prosedürleri ve fidic hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ceyda Kazancioglu tarafından paylaşıldı.

1. Ceyda Kazancioglu

Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    PRAG prosedüleri hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?
    Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Cevap: PRAG prosedürleri ve FIDIC hakkında

Gerekli dökümanlar internet ortamında pdf olarak var iye biliyorum. bu konuda eminim google amca yardımcı olacaktır :)

3. Ceyda Kazancioglu

teşekkür edrim ama google amca çok yardımcı olmuyor... detaylı ilgiye ulaşmak istiyorum bundan dolayı buraya yazdım...

4. Ceyda Kazancioglu

belki de ben doğru aramayı bilmiyorumdur. evet bazı pdf ler mevcut ama daha detaylı bilgi daha yardımcı olurdu sanki.. :)

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

6. Ceyda Kazancioglu

Çok teşekkür ederim Fatih Bey....
    paket eminim çok güzeldir ama yasaklanmış o site sanırım...açılmıyor :(

evet o siteyi buldum oradaki dökümanı tercüme etme çabasındayım.

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

4shared Türkiyede yasakmı bilmiyorum açıkçası :) Başka bir siteye yüklerim dökümanları..

8. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

dns yi değiştirin siteya girersiniz
    8.8.8.8
    8.8.8.4

9. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Yardımcı olur umarım.

Ekli Dosyalar:

10. Ceyda Kazancioglu

DNS leri değiştirmeyi yapamadığım için siteye giriş yapamadım.

Teşekkür ederim Hazel Hanım.

Prag prosedürleri ve fidic hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sewergems hakkında

merhaba bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.SewerGEMS modelleri CAD ortamıyla entegre edilebilir ve arka plan olarak autocad kullanılabilir gibi özellikleri var bunları kullanmak istiyorum. bu konuda bilgiye sahipseniz yardımcı olabilir misiniz bana? şimdiden teşekkürler:)
  2. Çed hakkında

Arkadaşlar hepinize merhaba Biz İstanbul merkezli bir firmayız, Bilecikte ve Eskişehirde iki adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehirdeki şubemiz Ek - 2 den Ek - 1 geçiyor, Sorum şu Aynı vergi numarası altında Eskişehir şubesine alınacak Çed raporunun Bilecik Şubeye herhangi bir etkisi olmaktamıdır, Yatırım Eskişehir şubede düşünüldüğü için Bileciği etkilemez diye düşünüyorum ama yinede...
  3. Ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde uygulanması gereken isig prosedürleri

Merhaba, tat tesisinde çalışmaktayım. işyerimizde 50 kişinin altında işçi çalışıyor.işçi sağlığı ve güvenliği açısından uygulamam gereken prosedürler nelerdir? örn. malzeme istif yüksekliği maksimum kaç olmalıdır? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  4. ÇYS prosedürleri

bilginize...
  5. Tesis kapatılması Prosedürleri?

Merhaba Arkadaşlar, Elektronik ve tehlikesiz atıkların (Metal hurda dahil) toplanması ve ayrıştırılması tesisimiz şubesi kapatılcak , ana merkeze taşınılacak ve işlem orda devam edecek. kapanma işlemleriyle ilgili dilekçe verilmesi gerektiğini biliyorum fakat bunun süresi 180 gün öncesi midir ? Bu tarih neden verilir ve denetlemeye geldıklerınde nelere dıkkat ederler, belge düzenlemesı depo...