Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PRİNA TESİSİ ile ilgili acil yardım

Konu, 'Enerji Kaynakları' kısmında deucevre tarafından paylaşıldı.

1. deucevre

deucevre CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,sizden bir konuda acil yardım bekliyorum, elinde aşağıda anlattığım tesise benzer bi dökümanı olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.(bi tane 600ton/gün exraksiyon kapasiteli 400 ton/gün kurutma kapasiteli bir prina tesisi kurulması planlanıyor, bu prina tesisine ait iş akım şeması, şemanın detaylı anlatımı , makine akipmanları, ne kadar hekzan kullanılacak ne kadar yağ çıkacak gibi )
    herkese iyi çalışmalar
    İYİ GÜNLER

PRİNA TESİSİ ile ilgili acil yardım konusuna benzer içeriklerimiz
    Burcak Bulut
  1. acil yardım

bir firmanın kapasite raporunda emisyon ve deşarj izni varsa geçici faaliyet belgesi başvurusunda bunların durumu ne olur yardımcı olurmusunuz acil
  2. Burcak Bulut
  3. Acil yardım

sisteme yeni haliyle ilk kez giriş yapıyorudanışman firma olarak giriş yaptığımda tesis kayddı için başka bir linke yönlendiriyor ancak orada tesis kaydını nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olurmusunuz
  4. ebrunur
  5. Acil katı atıklarla ilgili tez konusu..

Mrb arkadaşlar, çok acil katı atıklarla ilgili ilginç bi ödev konusu arıyorum.. yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı??
  6. Ömer Taşdemir
  7. Acil yardim

Arkadaşlar çevre yönetim sistemi ve ohsas isg yönetim sistemini kuracağım ve entegre yapim mi diyorum bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Bir de beni bu konuda aydınlatacak örnek olarak gösterebileceğiniz çevre ve isg entegre prosedürler var mı? Mesela bir risk değerlendirme prosedürü ve işletme kontrol prosedürü olabilir. Bu prosedürlerde çevreye ve isg'ye nasıl açıklamalarda yer...
  8. Cumali Kılınç
  9. Acil yardım

1-Katı madde tayininde askıda katı madde değeri yüksek bir suda uygulanacak arıtım metodları nelerdir ? 2-Atık su arıtma tesisi tasarlarken katı maddenin hangi türleri hangi aralıkta olmalıdır ? 3-Çözünmüş katı madde miktarınız sistem tasarımında hangi parametreleri etkiler ? 4-Askıda katı maddesi ve uçucu katısı yüksek olan bir suda alternatif arıtma metodu nedir ?