Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Prof.dr.beyza üstün'ün hidroelektrik santralleri hakkında açıklamaları videosu

Konu, 'Enerji Kaynakları' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

biraz eski tarihli video ama ben yeni gördüm. paylaşmak istedim. Lütfen siz de izleyin. yorumlarınızı bekliyorum.

C_7hZIDNZe8

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Hakan Nizamogullari

Hakan Nizamogullari CMNet Üyesi

zaten suyu parayla alıyoruz.bedava su yokki.hes olunca paralı su verecekler hikayesi ne demek istediğini anlayamadığım

Prof.dr.beyza üstün'ün hidroelektrik santralleri hakkında açıklamaları videosu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hidroelektrik santral yardımm

merhaba arkadaşlar; bir hidroelektrik santrali kuruluş aşamalarındaki altyapı bilgimiz ne olmalıdır? ve kurulacak yerin çevresinde ne gibi bir araştırma yapabiliriz? Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim..
  2. Hidroelektrik santralleri (hes) ve rüzgar enerjisi santralleri (res)'nde çevresel etki değerlendirme

Özellikle "Gfb_tayfa" nickli arkadaş baksın geçen HES lerle ilgili döküman istiyordu belki işine yarar. ayrıca bakarsa buraya (( Gfb=Genç Fenerliler, Tayfa:Trabzonspor taraftar derneklerinden biri :) bağlantıyı kuramadım ))
  3. Çevre Mühendisleri Hidroelektrik Santraller hakkında ne düşünüyor?

Bu konudaki düşüncelerinizi, bilgilerinizi varsa dökümanlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  4. Netcat'de bir göletin kesitinin çizim videosu

Netcat proğramında benim yaptığım merk göletinin gövde kesitinin çizimi sessiz bir videodur... http://yadi.sk/d/daV7rBhy40QYX BU LİNK'DEN İNDİRİP İZLEYEBİLİRSİNİZ...