Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Profil Fotoğrafı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Merhabalar profil resmimin kopyalanıp kişi veya kişilerin kaydetmesini istemiyorum. Bununla ilgili bir özelliği var mı sitemizin. Bu gibi durumların olmaması için. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Bence kendi resmini zaten koyma bende bir bayan olarak ne yazik ki bu konuda bir sürü özelden mesaj aldım arkadaşların yaptıkları hiç hoş değil ama uğraşmak zorunda kalmazsın en azından

3. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Napalım mecbur kaldırcaz resmi ama böyle bir özellik varsa haber verirlerse sevinirim.

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

En basitinden print screen yapar gene alır. Kötü amaçlı kullanıcılar için bir şey yapılamaz.

5. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Tuğçe hanım böyle bir özellik hiçbir sitede yok. Kafaya koyarsam her resmi alırım istdiğim sitedeki. Kodlamayla yada bir başka şekilde önüne geçemeyiz onun.

7. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Anladım Fatih Bey teşekkür ederim.

Profil Fotoğrafı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Büyük Fotoğrafı.. 26 GP

Rekor kırıldı! Dünyanın en büyük fotoğrafı Almanya'nın Dresden şehrinde çekildi. Megapixel falan değil Gigapiksel hemde 26 GP.. Canon 5D Mark II fotoğraf makinesi ve 400mm lens ile çekilen panoramik fotoğraf 297.500 x 87.500 piksel yani 26 gigapiksel boyutunda. Basılırsa kağıt üzerinde 105 metreye 35 metre yapıyor. [COLOR=black] [COLOR=black] [COLOR=black] Bu fotoğraf 1.665...
  2. izohips haritalardan profil çıkarma

izohips harita üzerinde ıkı nokta arasında belli bir eğimle su yolu nasıl çıkarılıyor,bununla ilğili elinde kaynak olan varmı.teşekkürler
  3. Hidrolik profil nedir tanımı? acil

hidrolik profilin tam tanımı nedir ?
  4. Excel tablosundan autocadde hidrolik profil çizdirme

Merhabalar Kanalizasyon hatları için excelde yaptığımız hesap tablosundan autocadde hidrolik profili otomatik olarak çıkarma şansımız varmı veya hidrolik profili non-manuel çıkarma yöntemi nedir. Teşekkür ederim