Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

proje hakkında

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında uğur öztürk tarafından paylaşıldı.

1. uğur öztürk

uğur öztürk CMNet Üyesi

Öncelikle iyi günler ben pamukkale üniversitesi çevre mühendisliği bölümünü bu yıl kazandım.Etrafımdaki insanlar hazırlık okumamın benim için daha yararlı olacağını söylediler ve bende şu anda okuyorum.benim merak ettiğim bir çok şey var bunlardan birincisi bölüme geçtiğim zaman proje çizimleri ve tasarımı hakkında uzmanlaşmak istesem neler yapmam gerekir ve ne gibi avantajlarım olur, gelecekte neler yaparım.yardımcı olursanınz sevinirim

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Konu ile ilgili olarak Çevre Mühendisliği Dersleri bölümünden faydalanabilirsiniz.

proje hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ABD'de dev proje

ABD'de dev proje Amerika Birleşik Devletler’inde dev rüzgâr enerjisi projesi hayata geçiyor. .html] Atlantic Wind Connection adı verilen proje Orta Atlantic kıyısı boyunca Atlas Okyanusu’nda, kıyı ötesi rüzgar potansiyelini kullanmak için yapılacak devasa rüzgar santrallerini içeriyor. New Jersey’den Virginia’ya uzanacak ve kıyıdan görünemeyecek uzaklıkta inşa edilecek 6 bin...
  2. Saanem keçi çiftliği hakkında proje tanıtım dosyası

saanem keçi çiftliği üretimi yapacak bır çiftlik kurulacak bu konu ıle ılgılı örnek proje tanıtım dosyası varmı
  3. Proje

çevre mühendisliği alanında kullanılmamış bir proje fikrine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim..
  4. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  5. Kum ocaklarında aat proje onayı hakkında?

Kum-Çakıl Ocağı ve Kırma Eleme Yıkma tesisi (Maden kanunu 1A grubunda malzeme çıkarılan ocak) yıkama sularının arıtımı ile ilgili . Eldeki veriler : - PTD 'de yıkama sularının dinlendirildikten sonra sisteme geri çevrildiğini ve deşarj edilmediğini taahhüt etmiş yalnız, firma taahhütünü çiğneyip yıkama suyunu deşarj ettiği için ceza yemiş ve taahhütünü gerçekleştirmek için ek 6 aylık bir süre...