Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Proje tanıtım dosyası örnekleri

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Murat Akyüz bunu beğendi.
  2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Toros Çimento San. ve Tic. A.Ş Proje Tanıtım Dosyası

Çed raporu için hazırlanan Toros Çimento San. ve Tic. A.Ş 'ye ait proje tanıtım dosyası ektedir.

Alıntıdır...

İYİ ÇALIŞMALAR

Ankara - İzmir Demiryolu Projesi

Ankara - İzmir Demiryolu Projesi Tanıtım Dosyası..

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli Dosyalar:

3. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

4. Serap

Serap CMNet Üyesi

Merhabalar paylaşımlarınız çok güzel arkadaşlar tesekürler , bende ÇED ve proje tanıtım dosyası hazırlayan , yeterliliği olan bir firmada çalışıyorum. En güncel ÇED raporlarına Çevre ve Orman Bakanlığının sayfasından Linkler bölümünden "Çed ve Planlama Genel Müdürlüğü" başlığından ulaşabilirsiniz. biri linki örnkl olması için veriyorum

http://www.cedgm.gov.tr/cedsureci/ced_proje_durum/proje_146.htm

5. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

6. TuncayAlbayrak08

TuncayAlbayrak08 CMNet Üyesi

benim bir sorum olacaktı
    PTD hazırlarken esas alınan seçme eleme kriterleri var EK-IV'te yazan buradaki maddelerin fizibilite raporunda eşleştiği yerler nereler ( MESELA : 1.a maddesi iş akım şeması vs bunları fizibilite raporunda nerde bulacağız....)

7. Burak Eses

Burak Eses CMNet Üyesi

acaba rapidsiz alabilme ihtimali varmı bunları? rapidli cok zor almak

Elmas Maden bunu beğendi.
  8. Mehmet Zekai

Mehmet Zekai CMNet Üyesi

linkler problemli yasin bey tekrar paylaşırmısınız?

9. çevremek

çevremek CMNet Üyesi

Merhabalar.Jeotermal kaynak ve kullanımıyla ilgili örnek ptd ihtiyacım var.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.kolay gelsin.

10. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Hangi konuda rapora ihtiyacınız olduğunu sölerseniz sektör olarak yardımcı olurum. siteye yüklerim iyi çalışmalar.

11. engin1502

engin1502 Misafir

12. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

arkadaşlar verdiğiniz linklerin 2 si dışında hepsi ölmüş dikkatinize saygılarımla

13. İbrahim

İbrahim CMNet Üyesi

linkiniz çalışmıyor Serap..

14. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

15. genç mühendis

genç mühendis CMNet Üyesi

rapidler çalışmıyor oradan yüklemek zor oluyor sürekli hata veriyor... linkleri başka bir formattan siteye yüklerseniz daha iyi olur

16. acelik_1981

acelik_1981 Misafir

slm yem sanayisi ile ilgi bil, belge veya proje tanıtım dosyası varsa göndebilir misiniz? Teşekkür ederim

17. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

sevgili meslektaşlarım rapid linklerinin hiç birini açamadım

18. mustafaaltay

mustafaaltay CMNet Üyesi

Sebze fideleri domates patlıcan v.s sebze fide üretim sera tesisimiz de faaliyettete
    bulunmaktayız. sıvı veya katı atık maddemiz olmamakta olduğu zaman adana çöplüğüne
    atık maddeleri kendi imkanlarımızla atıyoruz. kış sezonu sera sobası bacasından soba
    dumanı çıkmakta bu şartlarda çed raporu almak zorundamıyız,

19. icmesuyu

icmesuyu CMNet Üyesi

akarsu yataklarının düzenlenmesi ile ilgili ptd örneğine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

20. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Yem sanayi ÇED yönetmeliğine göre kapsam dışı durumda. Yapmanız gereken bağlı bulunduğunuz İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne ÇED Görüşü başvurusunda bulunmak. Bunun içinde gerekli evraklar var onları düzenleyip dosya halinde başvuracaksınız. Hangi evraklar diye sorarsanız bu sitenin ÇED forumu kısmında evrakların listesi paylaşılmış durumda. Bulamazsanız ben size tedarik edebilirim.

Proje tanıtım dosyası örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tavuk kesimhanesi proje tanıtım dosyası

merhaba arkadaşlar, elinde tavuk kesimhaneleri ile ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan arkadaşlarımız paylaşımda bulunabilir mi acaba yardıma ihtiyacım var
  2. Mezbahane proje tanıtım dosyası

Mezbahane proje tanitim dosyasi hakkinda ve bu tesİslerİn ÜrettİĞİ atik mİktarlari konusunda yardimci olursaniz Çok sevİnİrİm.İnternet ve kÜtÜphane ortaminda yok denecek kadar az bİlgİ ve dÖkÜman var. TeŞekkÜrler...
  3. Taşkin koruma proje tanitim dosyasi

Merhaba Arkadaşlar, Baca acil olarak taşkın koruma proje tanıtım dosyası lazım. İlgilenirseniz, sevinirim.
  4. Toplu konut proje tanıtım dosyası

Toplu konut proje tanıtım dosyası
  5. Proje tanıtım dosyası

Regülatör ve HES ile alakalı elinde Proje Tanıtım dosyası olan var mı?