Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Proje veya lisans bitirme tezi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında siyah3434 tarafından paylaşıldı.

1. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

Merhabalar arkadaşlar ve meslektaşlar, elinizde çevre mühendisliği projesi veya bitirme tezi varsa rica etsem örnek olması açısında paylaşmanızı istiyorum. şimdiden teşekkürler..

2. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

Aynen, bende bakıyorum konuya +1

3. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

Bu konuda yardım bulabilir misiniz bilmiyorum ama hocalarınızdan istemeniz daha doğru olacaktır. Yazım kılavuzu vb. zaten üniversitenizin sitesinde mevcuttur. İyi çalışmalar.

4. Ece Sarıhanoğlu

Ece Sarıhanoğlu CMNet Üyesi

lisans bitirme tezi örnekleri internette ve kütüphanelerde mevcut fakat bir konuda özelleşirseniz daha kolay kaynak elde edersiniz diye düşünüyorum.

Proje veya lisans bitirme tezi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme tezi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
  2. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  3. Bitirme tezi sunumu

Merhabalar, Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim
  4. Arıtma çamurları bitirme tezi

Arkadaşlar bitirme tezi konum arıtma çamurlarının yeniden kullanımı.. Hocanın istediği içerik şöyle: tarımsal amaçlı kullanım, çimento fabriklarnda ek yakıt olarak kullanım vs gibi yöntemlerden hangisi kullanılırsa daha iyi olur ? sorun ve çözüm içerikli yani .. yardımcı olursanız çok sevinirim..
  5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.