Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Proje

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında lady tarafından paylaşıldı.

1. lady

lady CMNet Üyesi

Ankara'da atıksu arıtma ve su temini projelendirmesi konusunda kendimi geliştirebileceğim iyi bir firma bilen var mı??(15 günlük staj gibi işletme stajım normalde bitti ama ben proje konusunda kendimi geliştirmek ve şubat ayı tatilimi bu konuda değerlendirmek istiyorum)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Temelsu, Tempo olabilir. Görüşmenizde fayda var.

3. lady

lady CMNet Üyesi

teşekkürler:)

Proje konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ABD'de dev proje

ABD'de dev proje Amerika Birleşik Devletler’inde dev rüzgâr enerjisi projesi hayata geçiyor. .html] Atlantic Wind Connection adı verilen proje Orta Atlantic kıyısı boyunca Atlas Okyanusu’nda, kıyı ötesi rüzgar potansiyelini kullanmak için yapılacak devasa rüzgar santrallerini içeriyor. New Jersey’den Virginia’ya uzanacak ve kıyıdan görünemeyecek uzaklıkta inşa edilecek 6 bin...
  2. Proje

çevre mühendisliği alanında kullanılmamış bir proje fikrine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim..
  3. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...