Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Projenin İş Akım Şemaları ve Gürültü Kaynağı yerleri

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

2. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

link çalışmıyor...

3. Ozden Davaslıgil

Ozden Davaslıgil CMNet Üyesi

Yasin Bey,
    Dosya adını ingilizce karakterler ile tekrar kaydedip yüklerseniz RapidShare'den indirilebileceğin tahmin ediyorum.

Projenin İş Akım Şemaları ve Gürültü Kaynağı yerleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "Ölü değil, yaşam kaynağı"

[FONT=Verdana]Ormanlarda yaşayan türlerin üçte birine yakını, yaşamlarını sürdürebilmek için yaşlı ağaçlara ve ölü ağaç gövdelerine bağımlı. Ölü ağaçlar; kuşlar, yarasalar ve diğer memeliler için yaşam ortamı, barınma ve besin kaynağı sağlıyor. Bunun dışında, ölü ağaçlar ormanda yaşayan ama fazla dikkat çekmeyen canlıların çoğu (böcekler, mantarlar ve likenler) için de son derece önemlidir....
  2. Emisyon kaynağı bacalar ile ilgili yardımm!!!

Arkadaşlar bir firma tesisteki aynı özellikteki bacalarını birleştirip tek bir baca kurabilirmi??(toplamda aynı özellikte 16 baca var birleştirip 8 yada 4 baca yapmak istiyorlar ya da tek baca mesela) SKHKKY'nde yeri varmıdır varsa hangi madde? Ben okudum Ek2-b bendine göre bşeyler diyor ama anlamadım. Bu konuda bilgi sahibi olanlar cevap verirse çok sevinirim..
  3. Akım Şemaları

KAYNAK: Dr.Hasip Yeniov
  4. Içme suyu arıtma tesisi örnek akım şemaları

Arkadaşlar, Örnek olarak İçme suyu arıtma tesisi akım şemalarına ekten ulaşabilirsiniz. Gizlilik ilkesinden ötürü arıtma tesisleri isimleri değiştirilmiştir.
  5. Aslında kazanın kaynağı insandır.

Yolda yürürken, Yemek yerken, Konuşurken, Severken, Sivilde ve askerde, Siyasette ve hayatın bütün evrelerinde kazanın direk kaynağı insandır. Şöyle ki; Eğitimsiz elektrikçi ya kendisine yada yardımcısına zarar verir. Yetkin olmayan usta kendisine ve kullandığı teçhizata zarar verir. Direksiyonda başka işle uğraşan şoför yolculara zarar vermekle kalmaz onların katili olur. İnsan ticareti yapan...