• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

Elif Kütahya Önal

Kayıtlı Kullanıcı
ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...

Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuru formu doldurup ilgili belediyeye başvuru yapıyorsun. onlar gelip tesisi inceleyecekler. inceleme neticesinde olumlu yada olumsuz tutanak tutup ona göre sizi yönlendirecekler. aynı işle bende ilgileniyorum...

Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuruda bulundum tesisim incelendi hiç bir sorun çıkmadı atıksu numunesi alındı ve bakanlıkça onaylı bir lab.a gönderildi analiz sonucunda arıtma tesisinin kanal deşaj limitlerinin altında çıkarsam ki büyük bir olasılıkla öğle olacak (ambalaj atığı tesisi olduğumuz için ve ara üretim yaptığımızdan dolayı tehlikeli hiç bir madde bulunmamakta tesisimizde) prokol imzalanacak.
ancak bu tarz olaylarda protokolü hazırlamayı belediyeye bırakırsanız şartlarının ağır olacağını ve kendi lehlerine bir protokol hazırlanacağı söyleniyor onun için benimde bizim haklarımızı koruyacak bir tane hazırlamam ve imza sırasında orta yolu bulmam gerekiyormuş.