Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Elif Kütahya Önal tarafından paylaşıldı.

1. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...

2. axacevre

axacevre CMNet Üyesi

Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuru formu doldurup ilgili belediyeye başvuru yapıyorsun. onlar gelip tesisi inceleyecekler. inceleme neticesinde olumlu yada olumsuz tutanak tutup ona göre sizi yönlendirecekler. aynı işle bende ilgileniyorum...

3. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Cevap: Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

başvuruda bulundum tesisim incelendi hiç bir sorun çıkmadı atıksu numunesi alındı ve bakanlıkça onaylı bir lab.a gönderildi analiz sonucunda arıtma tesisinin kanal deşaj limitlerinin altında çıkarsam ki büyük bir olasılıkla öğle olacak (ambalaj atığı tesisi olduğumuz için ve ara üretim yaptığımızdan dolayı tehlikeli hiç bir madde bulunmamakta tesisimizde) prokol imzalanacak.
    ancak bu tarz olaylarda protokolü hazırlamayı belediyeye bırakırsanız şartlarının ağır olacağını ve kendi lehlerine bir protokol hazırlanacağı söyleniyor onun için benimde bizim haklarımızı koruyacak bir tane hazırlamam ve imza sırasında orta yolu bulmam gerekiyormuş.

Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
  2. Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda

Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda varsa benmle irtibata geçebilirmi? Teşekkürler
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. 3lü protokol örneği olan varmı?

Arkadaşlar elinde belediye yekilendirilmiş kuruluş ve lisanslı tat firmasına ait 3 lü protokol örneği olan var mı?
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...