Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

R kodu

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

1. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

Tehlikesiz atık geri kazanımı yapacak firmalar (hurda çinko tozundan külçe çinko üretimi) hangi r koduyla atık alabiliyor?

2. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

R4 Metallerin ve metal bileşiklerinin ıslahı/geri dönüşümü,

R kodu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bor yağı atık kodu

Metallerin ve Plastiklerin Fiziki ve Mekanik Yüzey İşlemlerinden ve Biçimlendirilmesinden Kaynaklanan Bor yağının atık kodu için hangisi daha uygundur? 12 01 "Metallerin ve Plastiklerin Fiziki ve Mekanik Yüzey İşlemlerinden ve Biçimlendirilmesinden Kaynaklanan Atıklar " 12 01 12* Kullanılmış (mum) parafin ve yağlar ya da 13 05 Yağ/Su Ayırıcısı İçerikleri 13 05 07*...
  2. atık kodu

merhaba arkadaslar sac kaynak ve lehim işleri yapan bir firma için aık yonetım planı yapmaktayım fakat bırkac atık kodunda takıldım. yardımcı olabılırmısınız? ---uretımden kaynaklanan kontamıne metal talaş ---boyahane unitesi havalandırma filtresinden kaynaklanan filtre tozları atık yonetımı genel esaslarında bunlara karsılık gelecek kodlar hangılerı olabılır acaba?
  3. atık kodu

Öncelikle merhaba herkese benim sorum su olucak gemi yapan bir firmanın atık yönetim planı oluşturuyorum alkid boya, epoksi boya,tiner hangi kodlara sahip bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.herkese iyi çalışmalar
  4. Nace kodu

merhaba arkadaşlar, TAT lisanslı firmanın nace kodu 38,38.1,38.11 ,38.11.01 olarak tespit ettim .Ambalaj atıklarının toplanması ile ile ilgili araştırdığım kod. gözümden kaçan vardır belki diye soruyorum. başka eklemem gereken kod var mı?
  5. Nace kodu

Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi'ne sahip firmalar da nace kodu ne olmalıdır? Çok tehlikeli mi, tehlikeli mi sınıfta yer alırlar?