• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Radyasyon cihazı eğitim

Birçe Selek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Arkadaşlar merhaba.. Ben geri dönüşüm firmasında çalışıyorum. Tat belgesi almamız için radyasyon cihazı temin etmemiz gerekiyodu ve dün neb211 cihazı elimize ulaştı. Bunun için eğitim almam gerekiyo. Nette hep eğitimlerin 5 gün olduğu yazıyor. Fakat 1günlük de alınabiliyormuş ve ben 1 günlük almak istiyorum. Önümüzdeki eğitime katılacak arkadaşlar var mı aranızda ya da bu konuda bana yardımcı olabilecek? Taek i aramadan sizlere danışmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar..

@Birçe Selek

Birçe Hanım,

TAEK belirli periyotlarla neb211 adlı cihazın eğitimi veriliyor Ankara Ünversitesinde ve istediğiniz gibi 1 günlük. NEB211 için TAEK Ankara'yı ararsanız Levent Aksu'dan bilgi alabilirsiniz. O size yardımcı olacaktır. En son 7 mayıs için eğitim olacağına dair bilgi maili gelmiş. bulunduğunuz ildeki üniversitede fizik ve nükleer araştırma merkezi ya da birimi varsa muhtemelen kendi ilinizde de alabilirsiniz.

@Birçe Selek

tat belgesi alımı alımı danıştay tarafından durduruldu. yani bu durumda kursa gidip cihaz almanıza da gerek yok.

Evet durduruldu ama sonuçta yine yürürlüğe girecek di mi? yeni yazı gelmesini bekliyoruz. Belgeyi şimdi almamın bana bi zararı olur mu?

@Birçe Selek

tüm yönetmelikleri birleştirip tehlikesiz atık yönetmeliğinide ona göre düzenleyeceklermiş diye duydum ama..

eski uygulamalar belki de hiç yürürlüğe girmeyebilir, belkide durdurma kararı kalkacak kimse bilemez.

bence beklemekte fayda var.

Kafam karıştı :s aslında eğitim haftaya varmış. ben şimdi alsam mı almasam mı bilemedim