Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz... 1881-193∞

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

O'nu sizler layıkıyla takdir edemezsiniz. Büyüklüğünü gereği kadar ölçemezsiniz. O yüce bir dağa benzer. Eteğinde yaşayanlar, bu yüceliği fark edemezler. Bu dağın azametini kavrayabilmek için O'na uzaklardan bakmak gerekir.
    Claude Farrere

46174_10151159581042800_1384795466_n.jpg

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bizlere bu günleri armağan eden atamızı saygıyla anıyoruz. Onun yaptıklarının kıymetini inşallah kaybedince anlamayız.

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

İnşa'Allah Fatih Bey ama maalesef insanoğlu kıymet ancak kaybettiğinde biliyor.Allah bize o günleri göstermesin.Yoksa herşey için çok geç kalınmış olabilir.

4. Özdemir Ufuk

Özdemir Ufuk CMNet Üyesi

Unuttuk,unutturdular...

5. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Sakın yanlış anlaşılmasın,amacım polemik yaratmak veya size cevap vermek değil.Ayrıca ne demek istediğinizi de çok iyi anlıyorum ama UNUTMADIK,UNUTTURAMAZLAR.

Tuğba Coşkun ve Aydın Yalçın bunu beğendi.
  6. Aydın Yalçın

Aydın Yalçın CMNet Üyesi

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
    M. Kemal ATATÜRK

Minnetle ve saygıyla anıyoruz...

Unutturamazlar...!

M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
  7. Derya Efe

Derya Efe CMNet Üyesi

Unutmadık, unutturmayacağız!
    Seni her zaman büyük bir özlem ve minnetle anacağız Atam. Senin eserlerini, senin sevgini gelecek nesillere aktarmak için ne gerekiyorsa yapacağız, gerekirse bu uğurda canımızı feda ederiz. Sen rahat uyu Atam.

Tuğba Coşkun bunu beğendi.
  8. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Mekanın Cennet Olsun Atam. Ölümünün ardından daha 1 asır bile geçmedi ama seni unutmaya meraklı milyonlarca insan var. Çocuklarımızı, torunlarımızı yetiştirecek Atatürkçü düşünceye sahip okullar git gide azalıyor. Biz ve bizden sonraki nesil dünyadan ayrıldığında geriden gelenler nasıl olacak çok merak ediyorum.

M. Hayri Cüneydi ve Tuğba Coşkun bunu beğendi.
  9. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

" Hiç bir şeye ihtiyacımız yok , yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır ; çalışkan olmak ! "

M. Kemal ATATÜRK

Çizdiğin yolda yürüyoruz , bu yolda çaba gösteriyoruz atam...

M. Hayri Cüneydi ve Tuğba Coşkun bunu beğendi.
Rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz... 1881-193∞ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Diyarbakırda Haince Şehit Edilen Askerlerimizi Anıyoruz.

Değerli meslektaşlarım Diyarbakırda 13 askerimiz PKK Denilen İnsan diye geçinen yaratıkların hain saldırısı sonucu şehit edilmiştir. Bu acı kayıplarımız için Tüm TÜRK MİLLETİNİN başı sağolsun. Şehitlerimizi bugün anma amacıyla site yöneticilerinden bir ricada bulunmak istiyorum. Eğer mümkünse sadece bugün için. Birşeyler yapılabilirmi. Örneğin Site fonunun siyah olması. Yada ana sayfaya...
  2. Meslektaşlarımızı Anıyoruz 1 Temmuz Pazar Günü Galatasaray Lisesi önündeyiz..

1 Temmuz 2012 Pazar günü saat: 13.00 – 14.00 arası Galatasaray Lisesi Önü / Beyoğlu’nda `İş Cinayetlerinde Hayatını Kaybeden ve Yaralanan İşçilerin Aileleri` ile birlikte vicdan ve adalet nöbeti tutacağız. Tüm Üyelerimizi ve dostlarımızı katılımını önemle beklemekteyiz. MESLEKTAŞLARIMIZI ANIYORUZ… İnsanca Çalışmak, İnsanca Yaşamak İstiyoruz! Son 8 ayda İş Cinayetlerinde hayatlarını...