Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ramak kala benzeri çevresel risk kartları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Ramak Kalaya Benzer Bir Çevresel Risk Bildrim Kartları Hazırladım Kendimce Tabi Daha Bitmedi Sonuna Etkileyici Bir Not Yazmak İstiyorum Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

"Çocuklarımıza, yok olmaya ramak kalmış bir gelecek bırakmamak için, lütfen gerekli durumlarda bu kartları kullanınız."

3. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Bu Söylediğiniz Belediyede Bu Çalışmayı Yapsaydım Mükemmel Olurdu Fakat Fabrikada Yaptığım İçin Değiştirip Kullanabilirmiyiz Diye Düşünüyorum.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:) Neden öyle düşündünüz anlayamadım, ne fark ederdi ki?

5. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Bir Anda Öyle Geldi Ama Kartın Üzerine Yazdımda Şimdi Güzel Durdu Aslında :)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:) Şöyle düşünün; sizin çalışanınız bu ramak kalayı size bildirdiğinde çevreye bir katkı sağlamış olacak mı? Eğer olacaksa bu tip bir ifadeyi hak ediyor:)

7. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Haklısınız ;) :)

Ramak kala benzeri çevresel risk kartları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ramak Kala ve DÖF Sunumu

Arkadaşlar, Ekte hazırlamış olduğum küçük bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Ramak kala ile düzeltici-önleyici faaliyet arasındaki farkı anlatan bir sunudur. İyi çalışmalar dilerim.
  2. Çevresel risk analizi

arkadaşlar bir firma için çevresel risk analizi hazırlamam gerekiyor yardımcı kaynak örnek olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  3. Çevresel risk analizi

şantiye ortamında çevresel risk analizi örneği olan varmı???
  4. Çevresel risk analiz raporu

İl Müdürlükleri tarafından istenen Çevresel Risk analiz Formatını biliyor musunuz Yakıt Depolama Tesisleri için bir örneği var mı ?
  5. Atölye çevresel risk analizi

Merhaba Arkadaşlar, Çalıştığım ortam, Periyodik bakım,kaynak,elektrik,lastik,marangozhane gibi birimlerin bulunduğu bir atölye...Şirketimiz tüm araçlarının bakımı burada yapılmakta ve benimde bununla ilgili çevresel risk analizini hazırlamam gerekiyor. Elinde benzer bir form bulunan yada önerisi olanlar var mı? Şimdiden teşekkürler...