Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ramak Kala ve DÖF Sunumu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

Ekte hazırlamış olduğum küçük bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Ramak kala ile düzeltici-önleyici faaliyet arasındaki farkı anlatan bir sunudur.

İyi çalışmalar dilerim.

Ekli Dosyalar:

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Gerçekten güzel bir bilgi paylaşımı yapmışsınız.Çok teşekkür ederim.

3. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Rica ederim Hayri Bey,eğitim notlarımıza ekleyebilmek üzere basit,anlaşılır bir sunu olmasına özen gösterdim.Örneklerle geliştirilebilir.

İyi çalışmalar dilerim herkese.

Erol Gündüz bunu beğendi.
  4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ellerinize sağlık gayet anlaşılır olmuş. Bizde DÖF, Uygunsuzluk ve Ramak Kala diye böldük sistemde..

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

güzel paylaşım.. ;)

6. Hüseyin Serdar Özcan

Hüseyin Serdar Özcan CMNet Üyesi

güzel sunum olmuş tebrikler

7. Gökhan Tanyeri

Gökhan Tanyeri CMNet Üyesi

teşekkürler güzel bir sunum olmuş.

8. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

teşekkürler, Elinize sağlık

9. yesilimsi

yesilimsi CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim ellerinize sağlık...

10. Serol Bayındır

Serol Bayındır CMNet Üyesi

teşekkürler, Elinize sağlık

11. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

elinize sağlık, teşekkürler

Ramak Kala ve DÖF Sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adsorbsiyon Sunumu

Adsorbsiyon bir çözeltide belirli maddeleri uzaklaştırmak amacıyla bu maddeleri tutabilecek özellikler gösteren adsorbant adı verilen maddelerin kullanılması işlemidir. Aktif karbon bir adsorbant olup,ileri atıksu uygulamalarında ve belirli endüstriyel atıksuların arıtılmasında geniş ölçüde kullanılmaktadır.Aktif karbonunun organik bileşiklerin büyük bir kısmını adsorplama özelliği göstermesi...
  2. Kazaya ramak kalma formu

Ramak kala olaylarını kayıt altına alabileceğiniz rapor ektedir.
  3. Staj sunumu

ön aritma da staj yaptim bu yaz 2 hafta sonra staj sunumum var acaba nasil yapmaliyim. neler kullanmaliyim bilgi verebilecek olan var mi?
  4. Hava kirliliği sunumu

merhaba, benim hava kirliliği ile ilgili sunum yapacam . lise ve ortaokullara genellikle hitap edecem. Sunum hazırladım hoşumada gitti ama seviyesi biraz ağır gibi oldu yani onları düşününce biraz sıkılabilecekleri aklıma geldi. sizinde fikirlerinizi almak istiyorum nasıl basite indirebilirim? neler yapabilirim zamanım var biraz bu yüzden gerekirse tamamen değiştirebilirim de:) tüm fikirlere...
  5. Ramak kala benzeri çevresel risk kartları

Arkadaşlar Ramak Kalaya Benzer Bir Çevresel Risk Bildrim Kartları Hazırladım Kendimce Tabi Daha Bitmedi Sonuna Etkileyici Bir Not Yazmak İstiyorum Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler