• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ramazan ayınız mübarek olsun

Oruç derki niyetim seni aç bırakmak değil, niyetim sana aç'ı anlatmak.

İnşallah bu Razamanda da iftara sayılı saatler kala, sosyal medya yada farklı kanallardan "Hayalim 4 kelime oda ...... için iftar vakti" gibi saçma sapan ilkokul yakarışlarını duymayız.

Ramazan'ı gerçek anlamıyla yaşayabilmek dileğiyle..Hayırlı Ramazanlar..

Nedendir bilmem ama Ramazan kelimesi bile tebessüm etmeme vesile olmuştur, kendimi bildim bileli....

Huzur, barış, rahmet ve bereket dolu bir Ramazan geçirmemiz duasıyla....

Dünyada ki tüm müslümanların Ramazanı mübarek, hayırlı, bol rızıklı ve barış dolu olsun, İslam aleminin gözyaşları dursun inşaallah.

ramazan günlüğü tutalım mı :D ben dün çok güldüm revanimiz tuzlu, şerbeti tatlı olunca muhteşem bir akşam oldu. oruçluyken yapılan küçük ama sonucu unutulmayacak hatıra bırakan anılarmızı yazabiliriz. sonra aldığım karpuz muhteşem bir renge sahipken kabaktan farksız oluncaaaaa, çilek kremşanti ikilisini karpuza tatbik ettik. :D her neyse sonuç ikisinde de hüsran :D bol eğlence, bol kahkaha korkunç tatlar ;)

@CMNet Okuru

Fransız mı, Çin mi bilemedim ama korkunçtu :D hadi karpuz için yapacak bişey yok ama, tatlı ( tuzlu revani ) ıyyy :D

@Şeyma Huyut

Bahsettigim karpuzun son haliiiii
20130713_160812.jpg
20130713_160812.jpg