• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Rapor yükleme hakkında

Arkadaşlar izin lisans portalında hata var giriş yapılamıyor bence erken sevinmeye başladık ben büyük bi süpriz bekliyorum dünden beri bakalım şansımıza ne çıkacak :)

arkadaşlar antalyaya giden son grup yetkililere baya bi itiraz etmişler, bizler bu tutanakları yüklerken sıkıntı çekiyoruz hem çalıştığın yeri şikayet ediyoruz ama bizi koruyan bi güç yok demişler, yetkililer de haklı bulmuşlar kaldırılacağına söz vermişler ve sözlerinde durmuşlar :)

İzin Lisans Sayfasında Yapılan Son Duyuru ..

Aylık Takvimler Eskisi Gibi Sisteme Yüklenmeye Devam Edilecektir.

Danışman Firmalar ve Çevre Yönetim Birimleri aylık çalışma takvimlerini sistem üzerinden eskisi gibi yükleyeceklerdir.Tesis raporları sistem üzerinden yüklenmeyecektir.
Şeklinde duyurusu var bakanlığımızın...şaka gibi ya 2 güne bir yeni uygulama değişiyor

Aylık rapor olsa anlayacağım, istedikleri çalışma takvimi ve bu denetlemek için yeterli değil bence.... ayrıca adil de değil ya firma benim önceden belirlediğim tarihte uygun olmazsa, ya sözleşme iptal olursa, ya yeni firma gelirse, ya çevre görevlisi hastalanır izin alırsa yani ne bileyim.... iyi niyetli ve geçerli bir denetleme şekli olarak görmüyorum... bu ülkede ruhsatı olmadan vergi ödeyen bir iş dünyası var.... bunun önüne geçsinler önce sonra bu denetlemelerin peşine düşsünler bence..... adamlar evlerinin altında dökümhane işletiyorlar.... kim farkında ve kimin umurunda Allah aşkına.....