• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Re cyclix geri dönüşümden para kazanma

aldemir072

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ekinyolu Çevre Danışmanlık
bu site hakkında bilgisi olan var mı? arkadaşlar ben biraz araştırdım. en son Almanya da bir olayına rastladım olay şöyle.
bir arkadaş bu site dolandırıcılık yapıyor diye mahkemeye veriyor,
mahkeme de bu şirketin yetkililerini mahkemeye çağırıyor,
avukatlar ve yetkililer gelerek bu sistemin çalıştığını yasal olduğunu ve usulsuzlük olmadığını ıspatlıyorlar.

üye olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten üye ol:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

güvenilirliğini araştırıyorum bende, yalnız aradılar beni firmadan polonya daki şirket merkezine davet ettiler. pasaport vize felan olmadığı için gidemedim.

@Melih Coşar öyle bir şey değildir umarım iyi araştırmak lazım. O kadar çok dolandırıcılık oluyor ki gerçekten bu işi yapanlara bile artık güven olmuyor.

@aldemir072 Sistem çökerse tonlarca atıkla kalıverirsiniz:)

Başka bir tanım daha buldum:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bir de ekşi sözlükte de bu firma hakkında yazılanlar bir anlamda ponzi oyunu olduğu şüphesini pekiştiriyor.