Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Referens Hakkında

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Yavuz Şimşek tarafından paylaşıldı.

1. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar iş başvurularımızda referans gösterdıgımız kısılerın işe alınmamzıdakı katkısı ne kadardır.Dikkat edin kurum veya firma değil kişi diyorum.şimdiden tesekkürler cevaplarınız için.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: Referens Hakkında

%30 bence. Sebebine gelince çoğu kişi referansları aramıyor normalde aranıp bilgi alınır ihtiyaç duyulursa fakat Türkiye de böyle yürümüyor bence işler.

3. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

anladım fatih bey tesekkur ederım

4. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

bizim meslekte bilmiyorum fakat işçilerde şöförlerde soruluyor . çünkü gecen gün benim eskı işçive şöförüm başka şirkette işe başlaycakalrdı onlarda referans olarak beni vermişlerdi beni aradılar ne sordular diyecek olursanız:
    1 - eski işinden neden ayrıldı
    2- nasıl biri kötü alişkanlıkları varmı
    3-evrakları belgeelri cv dekı gibi varmı mesela (src)
    geriside aklıma gelmiyor....

5. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

analdım cok tesekkur ederım bakalım arıyacaklarmı arkadşlarımı :)

Referens Hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed hakkında

Arkadaşlar hepinize merhaba Biz İstanbul merkezli bir firmayız, Bilecikte ve Eskişehirde iki adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehirdeki şubemiz Ek - 2 den Ek - 1 geçiyor, Sorum şu Aynı vergi numarası altında Eskişehir şubesine alınacak Çed raporunun Bilecik Şubeye herhangi bir etkisi olmaktamıdır, Yatırım Eskişehir şubede düşünüldüğü için Bileciği etkilemez diye düşünüyorum ama yinede...
  2. Bor yağı hakkında

Makinalarda kullanılan bor yağı hakkında nasıl bir yöntem uygulayarak atabiliriz? Standartı var mı dır? geri dönüşüm olarak neler uygulanmalıdır kısaca bilgi verirmisiniz?
  3. Rapor hakkında

Merhabalar. Bir konu hakkında rapor yazmam gerekiyor. Konuyu kısaca belirtmem gerekirse iki komsu sınırı arasında yapılan perde duvarın yüksek yapılmış olmasıdır. benden istenen görüntü kirliliği açısından ne gibi sakıncalarının olduğu ve komşuluk hukuku yönünden ne etkilerinin olduğu. sorularına cevap vermem. Daha önce bu konuyla ilgili rapor yazan var mı?? varsa yardımcı olabilir misiniz?...
  4. Izgaralar hakkında

Merhabalar, Bölümde yeniyim ve sorularım komik gelebilir. Izgaralar neden eğimli yerleştirilirler? Neden bu eğim kaba ızgaralarda 30-60 , ince ızgaralarda 30-60 dir. Temizleme kolaylığı ama tam olarak bunların mantığı nedir? Ayrıca neden sadece atıksu arıtma tesislerinde bulunur? İçme suyu tesisi projelendirilirken bir kaynak suyu kullanıcalacak olsa bu kaynağa rüzgarla, arıtmadaki...