Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Reklam dediğin böyle olur :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İşte yaratıcılık budur! :) Mükemmel bir reklam :harika:
    Evian Live Young :)

2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

-----HONDA---- Hayat Onda :)

3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

6. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Alışveriş çılgınlığında son safha :D ben de istiyorum:p

Merve Çan ve Onur Harmancı bunu beğendi.
  7. gülay

gülay CMNet Üyesi

anladım ben onu :D

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  8. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Türkiye'ye de şube açsınlar amaaaa :p

gülay bunu beğendi.
  9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:hrkbuya: niehehhee sevdim ben bunu :kahve:

Reklam dediğin böyle olur :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mühendis Dediğin Nedir ki?

Çevre konusunda kaş yaparken göz çıkarılıyor. Yeni düzenlemeyle lüks otellerde iki haftalık çevre eğitimi alanlar, çevre mühendisleriyle aynı işi yapar hale geldi Türkiye'de bugüne kadar çevre mühendisliği bölümlerinden mezun olan 14 bin kişinin şu sıralar huzur kaçtı. Yeni çıkan yönetmeliğe göre, dört yıl okuyup 'çevre mühendisi' ünvanını hak edenlerle, çevre mühendisliği dışındaki bazı...
  2. Kadın dediğin

Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini. Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Kadın gibi kadın olacak kadın...
  3. iskele dediğin böyle olur !

Bakü sahilde iş güvenlikçi arkadaşlarla gezerken görüp kendimi gülmekten alıkoyamadığım bir manzara. Biz boşuna uğraşıyoruz şantiyede :)
  4. Erkek Dediğin.

Gelen istekler üzerine:) Erkek Dediğin, Seni Elinin Tersiyle değil Avucunun İçiyle Kavrayacak. Bileceksin Ki Emin Ellerdeyim, Başkası Tutamaz Elimi Böyle. Rahat Olacaksın Yanında, Çok Konuşmayacak, Beynini Didiklemeyecek. İnce Olacak; Seni Senin Kadar Düşünecek. Erkek Dediğin, Sen Onu Merak Ettiğinde Kendisine Hesap Soruluyor Havalarına Girmeyecek. Senin İnceliğine Karşı...
  5. "Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?"..

Önce haberi bir okuyalım... Televizyonda Ergene Nehri'ndeki kirlilikle ilgili görüntüleri izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu telefonla aradı. Başbakan Erdoğan , “Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?” diye sordu. Bakan Veysel Eroğlu, şunları söyledi: “Geçen yıl başbakanımız bir gün bana telefon açtı. Televizyonda Ergene Nehri ile ilgili bir...