Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rekreasyon haritası

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında s_meyra tarafından paylaşıldı.

 1. s_meyra

  s_meyra CMNet Üyesi

  maden ocakları faaliyetleri sonucu bozulan çevrenin doğaya yenden kazandırılmasında neler yapabilirim?nasıl bi yöntem izlemem gerekiyor?rekreasyon haritasıyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.şimdiden tşk ederim.
   
 2. qrafiqer

  qrafiqer CMNet Üyesi

  Cevap: rekreasyon haritası

  rekreasyon (rehabilitasyon) haritasında, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları bulunur. ocakla ilgili, işletme projesinde veya çed raporunda belirtilen çevre uyum planını takip ederseniz size yardımcı olacaktır.
   
 3. s_meyra

  s_meyra CMNet Üyesi

  Cevap: rekreasyon haritası

  tşkr ederim.
   
rekreasyon haritası konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Gürültü Haritası

  Gürültü Haritası
 2. Türkiye'nin gürültü haritası çıkarılacak

  17 Ağustos 2009 22:15 Nüfusu 100 bini aşan yerleşim merkezlerindeki eğlence yerleri, sanayi alanları, limanlar, karayolları, havaalanları ve demiryolları için gürültü haritası hazırlanacak. AA muhabirinin Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, ülke genelinde gürültünün önlenmesine yönelik eylem planı hazırlanması amacıyla harekete...
 3. Gürültü Haritası

  Merhaba Arkadaşlar GürültüYönetmeliği inceledim ama tam anlayamadığım bazı noktalar mevcut. Gürültü haritasını kimler hazırlamak zorunda. Yönetmelikte yüzbin kişi üstünde ve şehirleşmiş iller diyor. Ancak bu durumda bu haritayı belediye mi, valilik mi, yoksa işletmeci hazırlatmak zorunda. ayrıca işletmenin bulunduğu bölgenin gürültü haritasının olup olmadığını nereden öğrenebiliriz?
 4. Istanbul'un ses haritası...

  YILDIZ Teknik Üniversitesi (YTÜ) Şehir ve Ses Kulübü öğrencileri İstanbul’un "ses silüetini" oluşturdu. Buna göre en gürültülü yer Maslak, en sessiz yer ise Sarıyer. Ses ölçümlerinin sonuçları incelenerek hazırlanan maket, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde sergileniyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve İnsan Kulübü’nün şehrin ses silüetini oluşturmak amacıyla...
 5. Gürültü haritası

  gürültü haritaları hazırlanması gereken yerleşim yerleri dışında bulunan tesisler hangileri arkadaşlar. sanayi bölgesis içinde bulunan bir tesisin harita hazırlatmasına gerek varmı.