Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rew istanbul 2013 - 9. buluşma 13-16 haziran’da!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Sürdürülebilirlik için uluslararası ölçekteki 9. Buluşma 13-16 Haziran’da!

  Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul 2013, milyarlarca dolarlık dev bir pazarın bölgesindeki en büyük ticari organizasyonu olma ünvanıyla bu yıl 9. kez düzenleniyor. İFO Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen fuarda “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalar sergilenecek. Doğal hammadde kaynaklarının verilmil kullanımına, atıkların geri kazanılarak üretime yeniden sokulmasına ve üretimde yenilenebilir enerjilerden yararlanılmasına dayalı “yeşil ekonomiye” yönelik tüm argümanlar REW İstanbul Fuarı’nda yer alacak. Sahip olduğu bakir yatırım olanaklarından ötürü dünyanın en büyük hacimli pazarlarından birisi olan atıkların geri kazanımı, geri dönüşüm ve yenilebilir enerji sektörlerini buluşturan fuar, Türk iş adamlarına yeni fırsatların da kapısını açacak.
  Yürürlükteki çevre yasaları kapsamında üretimden kaynaklı atıklarını bertaraf etmek ve uygun geri dönüşüm teknolojilerini kurmak zorunda olan KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile milyarlarca dolarlık büyük bir pazara sahip sektöre yatırım planlayan girişimciler, her yıl olduğu gibi Haziran ayında yine İstanbul’da bir araya geliyor. “Sürdürülebilir Çevre” ve “Sürdürülebilir Ekonomi” için ihtiyaç duyulan tüm yenilikler, 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan alanında bölgesinin en büyük uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi fuarı REW İstanbul’da sergileniyor.
  REW İstanbul 2013’te hedef 25 ülkeden 350 firma ve 13 bin profesyonel ziyaretçi!
  Geçtiğimiz yıl henüz fuar devam ederken, REW İstanbul 2013 için o günden yerini ayırtan pek çok firmaya bu sene başından beri eklenen yeni katılımlarla birlikte Haziran ayındaki dev organizasyona 25 ülkeden 350 firmanın katılması bekleniyor. Ziyaretçi ilgisinin her yıl katlanarak arttığı REW İstanbul’a bu yıl bini yurt dışı olmak üzere 13 bin profesyonelin gelmesi öngörülüyor.


  Online Davetiye : http://www.rewistanbul.com/index.php?page=onlineDavetiye

  rew_logo_tr.png
   
 2. Pınar Pelit Demir

  Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

  Geçen seneki organizasyona katılmıştım, gitmenizi tavsiye ederimm..;) çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanındaki yenilikler ve yapılan uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak , ilgili paydaş gruplarla fikir alışverişi sağlamak açısından faydalı olacağına inanıyorum.
   
  Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Kesinlikle katılıyorum, bende gittim geçen yıl gayet güzeldi. ;)
   
 4. Nuri Ünal

  Nuri Ünal CMNet Üyesi

  Bir Terslik Çıkmazsa Orada Olacağım
   
 5. Pınar Pelit Demir

  Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

  Ben bu sene katılamıyorum malesef :(
   
 6. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  İş yoğunluğu sebebi ile katılım gösteremeyeceğim. Katılan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirler..
   
 7. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Bende bu yıl katılım gösteremeyeceğim.
   
Rew istanbul 2013 - 9. buluşma 13-16 haziran’da! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. 18 mayıs isg sınav sonuçları 12 haziran 2013 tarihinde açıklanacak..

  Adayların sınav sonuçları 12 Haziran 2013 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.
 2. [28/07/2013] CMnet İstanbul İftar Programı

  CMNet İstanbul buluşmasının ilkini iftar programı olarak başlatıyoruz. İmkanı olan tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz. Buluşma Yeri : Filizler Köftecisi Adres : Harem Sahil Yolu no:61 (Kız Kulesi Karşısı) Tarih : 28.07.2013 Saat : 18:30 Not : İftar Menüsü fix menü olup fiyat olarak 55tl dir. Güncelleme Fotoğraflar burada:
 3. [28/09/2013] isgforum istanbul paneli' ne davetlisiniz

  Merhaba Meslektaşlarım, “İş Güvenliği Uzmanları Kendi Risk Analizlerini Yapıyor!” konulu panelimize davetlisiniz. Tarih : 28 Eylül 2013 Saat : 12:00 -15:30 Yer : BEYOĞLU BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ –Şahkulu Mah. Meşrutiyet Cad. No:127 Şişhane- Beyoğlu / İSTANBUL I. OTURUM Çal. ve Sos. Güv. Müş. Derneği Başkanı Nurgül MALÇIK & Başkan Yardımcısı Bülent KİRAZ İşveren ve İş...
 4. [23/11/2013] çmo istanbul genel üye toplantısı (yeni yönetmelikle ilgili)

  Arkadaşlar Hepinize Merhabalar, Bildiğiniz üzere resmi gazete de "Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" yayınlandı. Sabahtan bu saate kadar forum üzerinde bir çok tartışma yapıldı ve halen devam etmekte. Kimileri ÇMO'yu, kimileri de başkalarını suçlamış. Güzel yazanlar da olmuş, konuyu başka yere çekenler de. Bunların hepsi her...
 5. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

  Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...