Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

RO ve UF Sistemlerinin Temelleri, Özellikleri ve Uygulama Alanları

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Arkadaşlar ilişikte USA merkezli DOW© firmasının hazırladığı RO ve UF sistemleriyle ilgili sunumu ilişikte sizlerle paylaşıyorum. Yararlı olması dileğiyle..

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. salim iğnak

salim iğnak Misafir

Murat Bey merhaba;

Elinizde örnek teknik şartname var mı acaba? Biliyorum çok farklı süreçler söz konusu. Ama fikir vermesi açısından benim için iyi olacak. Yoksa sağdan soldan edindiğim bilgiler ile bir şartname hazırlamaya çalışacağım

Kolay gelsin.

RO ve UF Sistemlerinin Temelleri, Özellikleri ve Uygulama Alanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uzmanlık Alanları

Üyelerimizin birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri, Lisansüstü yada iş tecrübelerinden edindiği ben bu işe vakıfım dediği alanları belirtebilmeleri için uzmanlık alanlarını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Sizlerde profil ayarlarınızdan uzmanlık alanlarınızı seçebilirsiniz. Lütfen hatalı bilgi vermeyiniz. Verdiğiniz bilgilere göre size ulaşmak isteyen üyelerimiz/işverenlerimiz olabilir....
  2. Çevre faaliyet alanları

Türkiyenin çevre mühendisliği faaliyet konuları ile ilgili hangi alanlarda eksiği var; ve ilerde hangi tür çevre konuları ön planda olucaktır?
  3. Biyoenerji uygulama alanları

merhaba arkadaşlar seçmeli dersinde sunum hazırlamam gerekiyor konu biyoenerji uygulama alanları internet üzerinden birşey bulamadığım için yardımınıza ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..
  4. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  5. Çevre mühendisliğinin temelleri ödev yardım

Merhaba arkadaşlar Çevre Mühendisliğinin Temelleri dersinden bir ödev vermem gerekiyor. Ancak bazı nedenlerden dolayı derse giremedim bu yüzden zorlanıyorum. Bu sorularda yardım edebilecek arkadaşımız var mı ? Ve ya soru çözümleri için yardım alabileceğim bir kaynak var mı ? Teşekkür ederim .