Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sağlık çevre koruma planı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Çakmak

Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

sağlık ççevre koruma planı ile lgili elinde dokümantasyon olan varsa paylaşmasını rica ederim.

Sağlık çevre koruma planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gayri sıhhi müessese izni ve sağlık koruma bandı

Danışmanlığına yeni başladığımız beton santrali için gayri sıhhi müessese izni almalımıyız. Yönetmelik kapsamında mı bulamadım. yardımcı olabilecek arkadaş var mı? buna bağlı olarak da 1. ve 2. sınıf işletmelerin (tabi sanayi bölgesinde bulunanların) sağlık koruma bandı oluşturulması gerekiyormuş.
  2. yapı sağlık güvenlik planı

yapı sağlık güvenlik planı örneği
  3. Gaz klorun hava ile teması sağlık koruma bandı lütfen bilgisi olanlar yazsın..

Arkadaslar merhaba gorus ve bılgılerınızı beklıyorum bu konuda da;umarım guzel bı paylasım olur, öğrenmek istedıgım, ıcme suyu dezenfeksıyonunda kullanılan gaz klorun hava ıle muhtemel bır temasında yada bır ıskazası sonucu temasında, olusabılılecek durumalar nelerdır. bununla ılgılı bır guvenlık korum serıdı varmıdıır. yanı bu tur tesıslerın olası bır gaz klor hava temasında ne kadarlık bır...
  4. Sağlık koruma bandı

Arkadaşlar günaydın, Sizlerden bir konuda yardım rica edeceğim. OSB de bulunan fabrikaların çevresinde Sağlık Koruma Bandı olarak belirli bir mesafede boş alan bırakılıyor. Ama o boş alanda ne tür faaliyetlerin yapılıp nelerin yapılamayacağı ile ilgili bir bilgi arıyorum ama bulamadım. O boş alana yangın suyu depolarımızı yerleştirmek istiyoruz. Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşmasını...