Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Saglık raporları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında radres tarafından paylaşıldı.

 1. radres

  radres CMNet Üyesi

  2012 yılında aile hekiminden alınan agır ve tehlikeli işlerde çalışma saglık raporu geçerlimidir.yoksa aile hekimlerinin verdiği raporlar geçersizmidir.
   
 2. Yusuf Dulda

  Yusuf Dulda CMNet Üyesi

  6331 sayılı kanun madde 15 e göre raporlar iş yeri hekiminden alınabilir. İlgili maddenin yürürlüğe giriş tarihi 01.01.2013 olduğundan 2012 yılında alınan raporlar geçerlidir.
   
  Funda Saltık bunu beğendi.
Saglık raporları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. çevre mikrobiyolojisi deney raporları

  akdeniz üniversitesi mikrobiyoloji deney raporları hem 2005 yılına ait hemde 2008 yılına ait raporlar bulunmaktadır download | ifile.it
 2. Çevre kimyası deney raporları

  çevre kimyası deney raporları
 3. Turizm - Konut, ÇED Raporları

  [SIZE="2"][COLOR="Red"]MNG Karagedik Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ÇED BAŞVURU DOSYASI Ankara İli, Gölbaşı İlçesi EKİM - 2008 [COLOR="Blue"]İndirmek için tıklayınız.
 4. Sanayi Yatırımları, ÇED Raporları

  [SIZE="2"][COLOR="Red"]İskenderun Klinker Üretim Hattı ÇED BAŞVURU DOSYASI HATAY İLİ, İSKENDERUN İLÇESİ EKİM - 2008 [COLOR="Blue"]İndirmek için tıklayınız.
 5. ÇED raporları elektronik ortamda

  Bu yıl başlayacak ''e-ced'' projesiyle Çevresel Etki Değerlendirmesinin (ÇED) tamamı elektronik ortama aktarılacak. ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürü Mustafa Satılmış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, herkesin ortak değeri olan çevrenin artık uluslararası boyuta taşındığını vurguladı. Türkiye'de oy birliği ile karar alınan ÇED dışında başka bir mekanizmanın olmadığının altını çizen...