Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sağlik tesislerinde çevre yönetimi eğitimi (çmo izmir)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

SAĞLIK TESİSLERİNDE ÇEVRE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Tarih: 29 Nisan 2014 Salı, 09.30 - 17.00

Yer: ÇMO İzmir Şube

Kontenjan: 25 kişi

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 29 Nisan 2014 tarihinde ‘Sağlık Tesislerinde Çevre Yönetimi Eğitimi’ düzenlenecektir. Eğitimiçeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 25 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti

ÇMO Üyeleri: 250 ₺

BTB’li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 300 ₺

TMMOB üyeleri / Diğer: 400 ₺

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 22 Nisan 2014 tarihinekadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

Sağlık kuruluşları ile ilgili olarak alınabilecek bir eğitim için biraz pahalı olduğunu düşünüyorum.

Sağlik tesislerinde çevre yönetimi eğitimi (çmo izmir) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma Tesislerinde İşletme Yönetimi

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ÇMO SUNUMU ATIKSU ARITMA TESİSLERİNDE İŞLETME YÖNETİMİ M. FARUK İŞGENÇ TMMOB ÇMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı GİRİŞ Ülkemizde son yıllarda evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesisi sayısı giderek artmaktadır. Türkiye İstatistik Kurumu 2004 yılı verilerine göre, 3215 belediyemizde 172 kentsel atıksu arıtma tesisi bulunmakta ve bu tesislerde 1. 901 037 milyar...
  2. 80.izmir enternasyonal fuarı çevre zirvesi 15-16-17 eylül 2011 / İZMİR

15-16-17 Eylül 2011 tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirilecek çevre zirvesinin program detayları ekteki dosyada yer almaktadır. bilgilerinize...
  3. Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

merhaba arkadaşlar, iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı...
  4. Sağlık tesislerinde çevre yönetim sistemi

Çevre Yönetim Birimimize bağlı 12 sağlık tesisi için çevre yönetim sistem belgesi almak istiyorum. Daha önce bu konuda çalışmış olan var mı? , öncelikle ilgili eğitim ve sertifikaları almak gerekiyordur; ilgili tesiste atık yönetimi mevzuata uygun yürütülüyorsa bu belgeyi almak ta zor olmasa gerek..