Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Sağlık ve güvenlik işaretleri yönetmeliği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

SAĞLIK VE GÜVENLİK İŞARETLERİ YÖNETMELİĞİ
    Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi/Sayısı:11.09.2013/28762

BİRİNCİ BÖLÜM
    Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar
    Amaç
    MADDE 1 –
    (1) Bu Yönetmeliğin amacı, işyerlerinde kullanılacak sağlık ve güvenlik işaretlerinin uygulanması ile ilgili asgari gereklilikleri belirlemektir.

Ekli Dosyalar:

Melih Coşar ve Uğurhan Korkmaz bunu beğendi.
Sağlık ve güvenlik işaretleri yönetmeliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yapı sağlık güvenlik planı

yapı sağlık güvenlik planı örneği
  2. Sağlık emniyet çevre güvenlik (Seç-G)

Merhaba Arkadaşlar, Holding bünyesindeki tüm istasyon ve tesislerimize hem çevre yönetim birimi hemde SEÇ-G departmanı olarak hizmet veriyoruz. Bu kapsamda hem tesis ve istasyonlardaki personellerimize hemde holding bünyesinde çalışan personellere belirli periyotlarda eğitimler vermemiz gerekmektedir. Bu eğitimler sağlık-emniyet-çevre-güvenlik olmak üzere her biri için ayrı ayrı verilecektir....
  3. Güvenlik İşaretleri Renk Kontrastları

Az önce bir mail grubunda tartışıyorduk konuyu ve birçok yerde renk kontrastları (tonları) 'nın verilmediğini fark ettim. Bende size TSE 3864-1 standardından faydalanarak size özel bir çalışma yaptım.. Sitemiz kaynak gösterilerek başka sitelerde kullanılabilir.
  4. Yürürlükte Iş ekipmanlarinin kullaniminda sağlik ve güvenlik şartlari yönetmeliği

İŞ EKİPMANLARININ KULLANIMINDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ Amaç Bu yönetmeliğin amacı, iş yerinde iş ekipmanlarının kullanımı ile ilgili sağlık ve güvenlik yönünden uyulması gerekli asgari şartları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi